0

@Dieselzor nie, on się boi pojedynków z Daviesem

0

Brakuje Lewandowskiemu pokory. Ile on się nagada podczas meczu, nic to nie wnosi do spotkania, a wręcz irytuje partnerów

0

Ale dlaczego ten Dembele przesunięty na drugie skrzydło, albo niech go ściągnie albo niech wprowadzi Fatiego zamiast raphinhi. Obecność Kessiego czy Busquetsa od początku spotkania też jest zastanawiająca. Nie rozumiem Xaviego

1

O co ten Lewandowski ciągle ma pretensje. Czasami poprostu warto się zamknąć tym bardziej że nie gra dobrego meczu

0

@Image Chcesz być oryginalny? Skandaliczna decyzja sędziego. Gdyby Robert nie został staranowany mógłby oddać strzał

0

Ja nie wiem co musiałoby się stać w tamtej sytuacji aby był karny

0

Mateuszek umie tylko łapkami machać

1

Bellerin po raz drugi łamie linie spalonego. Jak obrona jest ustawiona wysoko to trzeba łapać przeciwnika na spalone

1

@tristan87 typowy jugol

5

Bramkarz Porto obronił dwa rzuty karne w minute

0

Kessie z Sergio w środku. Mam nadzieję, że to dlatego żeby oszczędzać podstawowych piłkarzy, a nie "pomysł" na mecz Xaviego

0

@Xpert77 ooo a jak to obliczyłeś? Wzroem na pole kwadratu?

0

@Firestone Nie, ja nie sądziłem że można takie banalne błędy w defensywie popełniać na poziomie ligi mistrzów

2

Ta Victoria bez ambicji, piłkarze kryjący powietrze w polu karnym. Co oni robią w lidze mistrzów?

1

@kamiVeB raczej 3 sytuacje

1

Ależ oni popełniają błędy w defensywie. Totalna amatorka

2

Ten mecz wygląda jak typowe spotkanie w ekstraklasie

0

Ta cała wiktoria ma pełne gacie

1

Mam nadzieję, że Laporta ufundował jakieś nagrody dla chłopaków z Czech

0

@The_Man klaun 15 znaków

4

@Firestone Dembele bezużyteczny? Odważna teza zważywszy na fakt że to za jego sprawą cokolwiek dzieje się coś w polu karnym przeciwnika

1

Ostatnio Xavi podejmuje fatalne decyzje personalne. Wyjściowy skład od kilku spotkań jest nietrafiony, zawodnicy grający od początku są zmieniani na piłkarzy którzy prezentują się przynajmniej o poziom wyżej.

1

Jeżeli Xavi nie odstawi Busquetsa na ławkę zacznę wątpić w trenera. Trzeba być kompletnie ślepym aby nie widzieć braków motorycznych Busquetsa.

0

@Ali3231 hahahha

0

I tak był spalony

0

Dlaczego nikt nie pilnował Benzemy? Banda czubów

0

@kosmos91 w meczu z Interem Dejong nie wyszedł na pozycji stopera zamiast Pique a dziś z Realem mialby tam zagrać?

0

@siara10 Ale co Ci piłkarze dają więcej? Masz na myśli ligę Europy?

0

Bardzo długo myślał, żeby dojść do takich wniosków.

0

@Uukasz_93 ciebie przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?