ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszJrk Lahoz ostatnimi czasy to bardzo solidny sędzia
2
@AllBundy węgrzyn gorszy
0
@Destroyer_of_Worlds mamy Kounde
2
@Kitek1640 kup jej wibrującą świece
1
Węgrzyn leje taką wodę, gadanie dla samego gadania, lepiej jakby w ogóle się nie odzywał
0
@agaFCB a kto Twoim zdaniem jest faworytem?
5
Gdzie ta szybkość tego Williamsa?
1
@Deviler patrząc na jego osiągnięcia w Bayernie, jego pozycja jest niepodważalna
1
Ferran Torres to karykatura napastnika
0
@Emhyr nie porównujmy karnego z Meksykiem do tego co widzieliśmy dzisiaj. Jakby mieli gwizdać takie faule jak dziś w polu karnym to w jednym meczu można ze 3,4 jedenastki odgwizdać, widać było że Bielik ucieka z nogą i robi wszystko aby chłopa nie dotknąć, ten kontakt nie mógł sprawić upadku piłkarza tym bardziej że "faulowany" tuż przed kontaktem rozpoczął swój spektakl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Emhyr nie potrafię sobie przypomnieć takiego samego karnego dla reprezentacji. Bądźmy poważni to był tak miękki kontakt i gdyby taki karny był dla Polski to wielu ludzi traktowałoby to jako prezent
1
Dokument "champions of America" jest dostępny na netflixie czy na innej platformie?
0
@Joe_Pesci i to jest prawdziwe show
0
@osa91 ja nie zauważyłem problemów z trwałością zapachu, utrzymują się długo ale to zależy w które miejsca aplikujesz i czy robisz to bezpośrednio po gorącym prysznicu
1
@matirix20 drabinka nie pozwoli Portugalii
2
@ElTomas Armani Code, Boss Alive
0
@Crystal37 world series poker (WSOP)
0
@Herbert no dalej napisz czego Ty oczekiwałeś od Messiego na boisku. Bo wszystko wskazuje na to, że nie masz żadnego argumentu bo kolega wyżej wszystko dobrze Ci wyjaśnił.
0
@Colon nie ma nawet folii
2
Smokowski to nadaje się co najwyżej do komentowania tenisa. Uszy bolą od słuchania komentarza z jego udziałem
0
@Katalończyk 99 zawiesiła majtki na "kołku"
13
Krystiano to maszyna, po dyscyplinarnym zawieszeniu wraca i strzela bramkę. Ten facet pozbawiony jest ciepłej krwi, maszyna o niesamowitym potencjale mentalności. Czerwony diabeł rozpętał prawdziwy pożar w sercach fanów i pewnie kroczy po kolejną złotą piłkę. vamos KR7
0
@MesQueUnClub96 a to Góralski miał być jakimś planem? Najlepsi defensorzy na świecie nie mogli sobie poradzić ale Góralski miałby go powstrzymać. Wiem że to zartobliwa narracja ale szanujmy się
5
Nie mam zamiaru się smucić tylko zatracić w tym co najlepsze
0
Szkoda, Wielka szkoda ze nie ma gwizdów.
0
@Elnuum za szybko? A co za różnica czy teraz czy za 3,4 lata?
1
@wasacz piłka sama do Ciebie nie przyjdzie jeśli odpowiednio nie pokażesz się do gry
0
@Dieselzor nie, on się boi pojedynków z Daviesem
0
Brakuje Lewandowskiemu pokory. Ile on się nagada podczas meczu, nic to nie wnosi do spotkania, a wręcz irytuje partnerów