0

@PatrykBarca Barca grała intensywnie w tym meczu? Grała intensywnie ale w ostatnich 10 minutach. Cała reszta spotkania to gra i pressing na alibi.

0

@Pablit Ale kto powiedział, że ilość oddanych strzałów definiuje występ zawodnika? Porównujesz pomocnika który głównie odpowiada za kreacje gry i grę w defensywie do napastnika który rozliczany jest z bramek. Pedri wykreowal 5 sytuacji strzeleckich, a Torres rozliczany z bramek 5 sytuacji zmarnował. Zauważasz pewna różnicę? Pedri był na pewno jednym z najlepszych piłkarzy na murawie o ile nie najlepszym. Przypomnę Ci tylko, że rzuciłeś tezę jakoby Nico wciągał Pedriego nie podpierając się żadnym argumentem. Równie dobrze mógłbym pogadać sobie teraz ze ściana zamiast z tobą. Słowo przeciwko słowu ale napisałem Ci wcześniej ze będzie Ci głupio po meczu jak podeślę statystyki.

0

@Pablit https://mobile.twitter.com/Squawka/status/1494400299552972803/photo/1
Masz statystyki Pedriego z meczu. Nadal masz wątpliwości? Musiałeś oglądać jakiś mecz z zeszłego roku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrykBarca Nie zagrali dobrego meczu! Z tak grającym Napoli obowiązkiem było wygrać. Momentami zespół z Neapolu chciał pomoc w tym Barcelonie i w sumie pomógł bo gdyby nie ta przypadkowa ręka, Barca poniosłaby porażkę.

3

@barcelonaLM wstyd to jest z tak grającym zespołem nie wygrać

1

@masq Griezzmana to Ty szanuj bo on przynajmniej strzelał w światło bramki

0

To musi być strzał przynajmniej w światło bramki! W nagrodę Ferran powinien usiąść na ławce w następnym meczu

1

Tam na ławce to był Braithwaite czy Rutkowski?

0

@Pablit powiedz mi lepiej dlaczego ten Nico który wciąga dziś Pedriego schodzi z boiska a Pedri zostaje? Napisałem niemal bezbłędnie. Gdy grasz bezpiecznie i zachowawczo mniej narażasz się na błędy

0

@maroon widzę właśnie ze nic do ciebie nie dociera. Poprostu czytanie ze zrozumieniem się kłania

0

@Pablit rozmawiamy o pierwszej połowie a nie o bieżących wydarzeniach na murawie. A dlaczego mieliby go nie pochwalić skoro gra solidnie i niemal bezbłędnie?

0

@Pablit wariacie daj spokój, po meczu podeślę Ci statystyki, skróty i będzie Ci głupio. W czym Nico jest dziś lepszy? Zagrał jakieś choćby jedno otwierające podanie? Holowanie piłki, podania do najbliższego kolegi to tyle jeśli chodzi o niego. Zapomniałem ale Pedri oddał też strzał który niedaleko minął bramkę

0

@Pablit No to faktycznie oglądasz inny mecz. Pedri zagrał dwie ciekawe prostopadle piłki po których Barcelona dochodziła do sytuacji strzeleckich, po za tym świetnie wychodzi spod pressingu a ty piszesz ze Nico dziś wciąga Pedriego. Upewnij się że oglądasz dzisiejszy mecz.

0

@maroon już Ci wytłumaczyłem wcześniej ze chodziło mi o niepowołanie go do rozgrywek więc nie wiem po co drążysz temat

0

@kuz najlepszy? Najlepszy to jest Pedri

0

@Fetta powiedz mi kto w Barcelonie się nadaje do gry w defensywie

0

@maroon ale kto pytał?

0

@maroon @KrychaFCB przeciez napisałem dlaczego nie został powołany Alves. Amerykę odkrywacie właśnie? Przeciez to logiczne że chodzi o niepowołanie do rozgrywek a nie na konkretny mecz

3

Ten sędzia kompletnie nie pozwala na walkę fizyczną. Ktoś kogoś lekko przestawi, przepchnie i od razu gwizdek

0

Gwiazdy zmęczone po derbach Barcelony

2

Nie wierzę że Dest zagrałby gorzej od Minguezy. Nie rozumiem tej decyzji Xaviego. Po co w takim razie nie powołał Alvesa? Mam nadzieję, że to Dest nie był z jakichś powodów niedysponowany do gry od pierwszego gwizdka

0

Az mi się przypomniał komentarz jednego usera który napisał że nasza młodzież w pomocy wyjaśni Zielińskiego w tym meczu XDD

2

Prawdę mówiąc to ja w tym składzie widzę grę z trójką obrońców i wahadlowymi Alba i Traore.

0

@Tollusiek Lewy notuje jeden taki słaby mecz w sezonie, a Messi ma już ich tyle że można je policzyć na palcach dwóch rąk. A ta ironią dotyczącą dryblingu idealnie pokazuje twój poziom wiedzy na temat Roberta. Oglądasz mecze na flashscore ale to za mało aby dołączać się do dyskusji na temat jakiegokolwiek piłkarza

3

@Mr8lack W Polsce to normalne. Dlatego też Polska do tej pory nie wychowała skrzydłowego ze świetnym dryblingiem

1

@masq a ja miałem pytać na kiedy została ogłoszona konferencja Garcii ktory zegna się z kolegami i klubem z powodu zakończenia kariery.

1

@Kluivert_P muszą odreagować po karnym Messiego XD

0

@FIJI sugerujesz, że Lewy tylko stoi i czeka na podanie? XD

0

@sintesox Różnica jest znacząca i polega na tym, że Messi od początku sezonu gra kiepsko, a Lewy dopiero we wczorajszym meczu zagrał słabo i w sumie był to jeden jedyny mecz w którym wypadł tak kiepsko w tym sezonie i mial do tego prawo natomiast tak jak już wcześniej wspomniałem Messi kopie się po czole od kilku miesięcy więc twój komentarz jest bezsensu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?