0

@Murazor taktycznie ma ogromne braki? A kim ty niby jesteś aby stawiać takie tezy?

0

@dmcteam myślałem, że mam do czynienia z boomerem. Pozdrawiam

2

@arasz1819 Musisz przyznać, że entuzjazm w piłkarzach Barcelony jest dużo większy niż za Koemana. Widać tą pozytywną energię od przybycia Xaviego.

4

Adama pięknie zamyka buźki pseudoekspertom. Pozdrawiam wszystkich kibiców z chłodną głową i zdrowym podejściem

2

Eksperci przed meczem - łee Gavi na skrzydle to będzie pomyłka. Gavi nie gra na skrzydle. Eksperci przed transferem Adamy - po co nam ten piłkarz, nie nadaje się. Adama zamyka buźki w debiucie z Atletico Madryt.

1

@OsamaDembele zgadza się. Mecze Realu powinni sędziować zadeklarowani kibice Barcelony!!

3

Dobra ale kto powiedział że Gavi zagra dziś na skrzydle? Dajcie se na wstrzymanie

1

@DaPidejpi wyobraź sobie że każdy kraj to osobny organizm. Każdy musi przetrwać odpowiednio planując przyszłość. I tak w obecnych czasach dochodzi do wielu kompromisów i naprawdę nie ma na co narzekać bo kiedyś tych kompromisów nie było.

0

Myślę, że Gavi zagra dziś na dziesiątce. Jeżeli zobaczymy go na skrzydle to będzie bardzo niezrozumiała decyzja biorąc pod uwagę fakt ilu napastników zostało powołanych na dzisiejsze spotkanie.

0

@Woland10 uważam że tych ocen w skokach mogłoby nie być natomiast porównywanie skoków do piłki nożnej to jak porównywanie samochodu z deskorolką

0

@ikar34 każdy oglada to na co ma ochotę. Nie kupiłem PPV gdyż nie miałem dostępu do internetu, a dziś chciałbym zobaczyć powtórke pojedynku który interesował mnie najbardziej z wczorajszej gali.

0

Ma ktoś może linka do walki Owcy z Pasha?

0

@dmcteam nie mam zamiaru wyjaśniać tego określenia w tym poście ponieważ są tutaj osoby niepełnoletnie. Jeżeli chcesz wiedzieć o co chodzi w tym określeniu proszę wysłać mi zdjęcie dowodu osobistego na priv, wtedy dostaniesz wyjaśnienie w wiadomości prywatnej.

3

@kolomen2 sparowales z disem ze jesteś zaskoczony przebiegiem walki?

0

Pawłowski to jest tak potrzebny temu High league jak *urwie majtki

0

@trolownik a ty masz mózg?

0

@Rust_Cohle choćby nawet to

1

@Kusco15 a mi podobają się pejzaże z wiatrakami

0

Mimo wszystko chyba lepiej mieć Dembele na ławce aniżeli na trybunach. Może wchodzić na końcówki spotkań, szczególnie wtedy gdy trzeba gonić wynik.

0

Jak dlugo mają utrzymać się obecne ceny na stacjach?

3

Uwielbiam czytać żale o spam użytkowników którzy jeszcze wczoraj podczas finału tenisa lub podczas skoków siedzą tu i pisza jeden komentarz na minutę. Beczka

0

@Damian11 szczyt hipokryzji. Nie pozdrawiam

0

@Damian11 wczoraj spamowales podczas finału tenisa a teraz zgrywasz szeryfa

1

@Damian11 haha ale jak jest tenis albo jakieś inne skoki lub F1 i jest spam użytkowników którzy potrafią pisać po jednym komentarzu na minutę to wszystko jest git?

2

Alemany sprzedałby łysemu grzebień

1

@zeko0 czytając komentarze to wydaje się jakby ludzie myśleli że w Barcelonie grają jeszcze Messi i Suarez.

1

@Hubsao sejfy pl jesteśmy bezpieczni

0

@Rust_Cohle "ściągnęliście " to znaczy kto? My kibice tak?

0

@arasz1819 kliknięcia muszą się zgadzać. Tytuł musi przyciągać ludzi, tu nie ma filozofii

0

Ależ zagranie Djokovicia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?