0

@Dari0G Tak, rzeczywiście. Siedziała za mną pewna zakochana para.

0

Jakie macie opinie o temat Obsesji? Mnie osobiście przypomniała dlaczego nie należy chodzić do kina na horrory samemu.

0

A ten Konate to nie byłaby dobra opcja szczególnie że za darmo?

0

@Zoker Polecam RMF Classic

2

@marcin62 Rozczarowanie ogromne, Te sceny finałowej walki to totalna klapa i powiedziałbym, że zakończenie jest dosyć cukierkowe i absolutnie niesatysfakcjonujące. A to co zrobili Soldier Boyowi woła o pomstę do nieba.

2

@cchesterr43 Zakazany owoc kusi najbardziej.

4

Jakieś rady jak poderwać przyjaciółkę po 12 latach znajomości?

0

@Arkon Better Call Saul - obejrzałem pierwszy sezon, podobno miał być lepszy od Breaking Bad ale trochę się zawiodłem.

0

Chyba będę kopał rowy...

0

Boże jak ja kocham ten zespól. Nawet Rashforda.

6

Visca Hansi Flick. On jest kochany, On jest niemożliwy

0

Patrzę dziś na naszą drużynę i nie mogę zrozumić jak innie patrzą na nas jak na tą złą drużynę, naprawdę nie potrafię. Nie potrafię zrozumieć żednego kibica Realu który potrfi nienawidziś naszą drużynę. To jest po prostu niemożliwe. Kocham Nasz Klub. Visca El Barca, Visca Raphihna

0

@Nazio_87 Winko leci od początku;)

0

Oddałbym kolana moich sióstr by zobaczyć Yamalka dzisiaj

0

oddałbym kolana by zobaczyć w tym meczu Yamala

0

hernandez zrobi wszystko żebyśmy przejebali, ale dla nas to codzienność

1

@Sulimo Zupa z elfów i cebuli, dobra, chcesz jeść?

0

Syn marnotrawny prawdopodobnie zostanie wykupiony przez Monaco. Smutna historia...

4

@Kgorecki2500 Proszę nie trolować

3

10 godzin do maturki bejbe, co ma być to będzie...

0

Jakieś rady na Polski?

0

@Cochise Padraic Suilleabhain - Duchy Inisherin

3

@Pawlak1992 Puchar króla finał

1

Brak szczęścia, brak kasy, wąska kadra, o sędziowaniu nie wspomnę. Wygrać mecz przeciwko tak wielu przeciwnością to jest sztuka. Jednak męczy już ta co roczna śpiewka. I'm tired boss.

0

@K1ngKong7 Racja, kolega wyżej mnie zjadł

0

@addept Carvajal również ma karierę pełną największych trofeów a jednak nigdy nie był najlepszy na swojej pozycji ani nawet wymieniany wśród najlepszych bo nigdy nie był, podobnie jak Patrick Evra, którego największym osiągnieciem była sprzeczka z Suarezem.

0

@addept Karierę na miarę Sergiego Roberto chyba, nigdy nie był lepszy od Hiszpana.

0

@Hawajczyk Myślę, że po prostu wychodzi z niego cała nienawiść do Barcy jaką czuł przez całe lata od kiedy to Messi go upokarzał a Suarez do nas przeszedł i myśli sobie żę może teraz sobie pozwolić na więcej... Zwykły kmiot bez honoru i szacunku, oby nasi kibice go zjedli.

1

No spoko, ale kim on jest i co osiągnął żeby to mówić. Nigdy nie był na poziomie Barcy i w swoim peaku przegrywałby z obecnym Cancelo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?