Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dżeki Czan.
5
@NeroTFP To jest klasyk bukmacherski ;v
0
@Danny Gaucho No w czasach wirusa to powinny być o połowe u wszystych niższe ;v
1
@DanielOOL Mocno jest hajpowany Anglik.No ale też nie ma co mówić bo niezły jest.
1
@DanielOOL Brazol upadł tak nisko ze go nie ma.A tak serio to powinien być gdzieś 5 czy tam 6.
1
Zgadzacię się z tymi wycenami?Które byście zmienili i kogo dodali?
https://www.sportingexcitement.com/wp-content/uploads/2020/07/LB-AD-SPORT-GRAPHIC-Most-Valuable-Players-ARTICLE-10.jpg
5
@cules100pro Bale to wstyd?Dał Realowi bardzo ale to bardzo dużo.Hazard?Dopiero co przyszedł i miał caly sezon kontuzje.Dembele też przez kontuzje nie może pokazać swojego potencjału.Pogba zawsze trzyma poziom.
0
@Coutinho007 Powiedział że mimo wirusa cena będzie tak sama jakby nie było tego wirusa.Nie wiem czy jakiś klub jest w stanie pokryć obecnie ten transfer.
0
@Coutinho007 Borusia podobno chce za Sancho powyżej 150 baniek.Tak chociaż mówił ich dyrektor ;v
1
@blaugrana1980 Zresztą Borusia raczej po ostatnich przygodach z Dembele i Barceloną pewnie nie chce nawet rozmawiac.
3
@blaugrana1980 Pewnie dlatego że Barcelone nie stać na Jadona.On chce zresztą do Anglii.
5
@szymonbarca10 Setien
32
@BarcaInfo Najlepsza opcja ze wszystkich to własnie Jesus.
1
@NeroTFP Piękny :D
4
@Adamski69 Dinho to chyba jedyny zawodnik którego każdy lubiał.Nie ważne czy kibic Realu,Bayernu czy Legii Warszawa.On jakoś budził sympatie wszystkich.
3
@MrCule_X Wydawało się wtedy że ta klauzula jest wysoka.
6
@NeroTFP Cały Ronaldinho.Najbardziej utalentowany zawodnik w historii futbolu.
0
@Chwytliwy Bayern
0
N’Golo Kanté będzie jedynym nieobecnym piłkarzem ekipy The Blues w trakcie niedzielnego półfinału Pucharu Anglii z Manchesterem United. /cfc
Duże osłabienie niebieskich.Chociaż Kante nie imponował formą w tym sezonie to jednak by się przydał.
0
@okiemtypera_lucaxx95 z tego co pamiętam to chyba 1.65
1
@okiemtypera_lucaxx95 no taki klasyczny typ w lidze włoskiej
1
@okiemtypera_lucaxx95 Mam btss
2
@Danny Gaucho Mój ulubiony serwis ale niestety zapomniałem że tam liczą asysty jak wywalczone karne :c
8
@Chwytliwy Bawiłem się z kotem
4
@Danny Gaucho Danny jak zwykle musiał wszystko popsuc :C
1
@masq Zbyt duże przywiązanie do klubu ale kiedyś to kto wie.
1
Marcus Rashford jest bliski wykrecenia double-double w lidze. Obecnie ma 17 bramek i 9 asyst. Jego zdecydowanie najlepszy sezon.
0
@Kamilos84 Obie strzelą to napewno ale jak się zakonczy to nie mam zielonego pojęcia ;v
1
Ważny mecz za chwilę bedzie miał miejsce w lidze angielskiej.West Ham zmierzy się z Watfordem.Obie ekipy mają po 34 pkt.Szerszenie mają trochę gorszą sytuacje bo dwa ostatnie mecze to City i Arsenal.West Ham zmierzy się z United i Aston Villa.
Jak coś to za 15min leci w c+.
0
@Shapiro Fakt jest taki że nie zdobyli i tyle ;vv