0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W ostatnich 8 meczach ligowych Messi strzelił tylko dwie bramki.Chyba dawno Leo nie miał takiej serii.

3

@damiano16398 To gazety zaoferowały a nie Paryż.

6

@Ratamahatta Za Ernesto była jeszcze gorsza padaka ale Real sobie słabo radził.Teraz jest trochę lepsza padaka ale Real zdecydowanie lepiej gra.

9

@Hiacynk Czy z Valdkiem czy z Setienem ta liga i tak by była przegrana.Poziom drużyny od dłuższego czasu jest marny.

5

@Oskar00 Jeśli Real wygra LM to na 99% dostanie Ramos.Raz że jest najlepszym zawodnikiem Realu w tym sezonie a dwa że jest bardziej medialny niz Benz.

0

@escarabajo Co nie zmienia faktu że Alexis i Miki wypadają blado przy Bruno

4

Brutalne statystyki.


12

Manchester United nie przegrał żadnego meczu odkąd kupił Bruno Fernandesa.Ta passa trwa już 19 meczy.
wow

1

@Arkon Gdyby liczyć punkty od restartu to United by było 1 albo 2.

2

@Mario96w na wieczór siada idealnie

0

@FanRamosa a idź pan

8

@PuszkinFan Ja się spodziewałem że pokonają Osasune.

1

@Chwytliwy wzajemnie byku

1

@Chwytliwy Szczerze to chciałbym zobaczyć najlepszy skład zarówno Chelsea jak i United ale całkowicie zrozumiem jak będą mocne roszady.

0

Ole o pucharze Anglii :,, Ci piłkarze potrafią się zregenerować. Puchar Anglii doda wszystkim energi '' @Chwytliwy Chyba jednak wyjdzie podstawa.

0

@Avatarr tak się nie da

4

Chelsea 63 pkt a United z Leicester po 62.Ostatnie kolejki pewnie zadecydują kto będzie w LM.

0

@Ratamahatta Pique bym zostawił.

2

10 czerwonych kartek w tej kolejce. Nieźle.

0

@Chwytliwy Myślisz że Ole wystawi podstawe na Chelsea czy odpuści?

0

@Chwytliwy oglądałeś może United?

7

Chyba Barcelona to za duży rozmiar kapelusza dla Kike. Chciał zrobić Betis i w sumie gramy jak Betis.

0

Niesamowite jest to w jakiej dziurze jest ten klub.

0

Anthony Martial wow 2:0.

0

Kurs na zwycięstwo Barcelony 2.10.Kusi.

2

Jak ktoś chce zobaczyć jak Rash zrobił w bambuko obronców Palace to proszę
https://x.com/RainingGoals/status/1283854576714571776

1

@Kajtek77 Bruno to szef ale dziś gra średnio.Całe United chyba chce wygrać jak najmniejszym wysiłkiem bo w niedziele puchar z Chelsea

2

@Kettger Upokorzył 2 obronców i na pustaka

0

Rashford 1:0 United

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?