Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPi Wiadomo że nie jest najlepszy ale nie wiem czy jest obecnie zawodnik który ma aż taki wpływ na gre zespołu.
2
Bruno Fernandes według Smokowskiego to najlepszy piłkarz w 2020 w Europie.
Miło że szefa doceniają.
0
@don'T.R.I.P.e Gram ale obecnie ciśne w metka ;v
Mam mg2 jak coś.
3
@bixmix Zniknie bo tu się mówi o tym co jest na co dzień.
6
@Kwiatek67 Pewnie że lepszy ale że ma status nołnejma to nie ma szans na niego.
6
@Chwytliwy Sam dla siebie jestes prezydentem
0
@Bernard777 sts/fortuna
4
@RomanHoffer Spokojnie Romanie.Zaradni ludzie sobie poradzą ^.^
0
Kursy obecnie na top4 w Anglii:
1.United-1.12
2.Chelsea -1.32
3.Leicester-2.85
4.Wolverhampton -12.50
5.Sheffield United-200.00
1
@sawyer00 3 lata temu wygrali mistrzostwo i będą się bić w next sezonie o majstra.Finansowo też napewno nie bedzie narzekał ;d
1
@klaudiusz_blau Nie
3
Kurek oficjalnie w Japońskim klubie ;]
0
@kkbarca Jest dobra ale ja jednak wole cs'a ;v
0
Dzisiejszy mecz United z Southampton skomentują Pełka i Rudzki.Szkoda że nie Twaro ale nie jest zle ;v
0
@BarcaInfo To oficjal już?
1
@tobiasson92 Niby tak ale już można było zrobić pierwszy krok.
0
Czy nasz Polski Maldini czyli Jan Bednarek dziś zatrzyma United.? Świetny kurs jest na świętych. Grają dobrze na wyjazdach i wygrali ostatnio z City.
3
@tobiasson92 Był ogromnym faworytem. Sukces to jest wynik Trzaskowskiego.
1
@kerouac hahaha misiek podobnie gram xD
4
@tbas Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy - Stalin
0
@Kajtek77 o to to
0
@Azi proszę nie krytykować wsi.
0
@kerouac dobre pytanie
0
Czy ludzie którzy nie mieszkają w Polsce powinni mieć prawo do głosu? Otwieram i zapraszam do dyskusji.
1
@kerouac w punkt kerlaku ty mój
0
@tobiasson92 ja również proszę pana :D
0
Jeszcze duże miasta i zagranica.
1
@Danny Gaucho ależ oczywiście
0
@Europejczyk1980 gdzie?
0
@matirix20 jutro rano