Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Są faworytem Ale kto wie.
0
@arraco Nie przejdą Paryża.
3
Jakbym miał stawiać finał to chyba derby szejków City vs PSG.
2
A jak dla mnie Barcelona może przejść Bayern.Pamietajcie że to będzie tylko jeden mecz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@shinthps trueee...
1
@Coutinho007 Też obawiam się że tak będzie. Lipa totalna by była dla Pepa i ekipy.
14
@damianex10 Uważam że jest on jednym z lepszych ekspertów sportowych w Polsce ale tak jak napisałeś to czasami chyba za bardzo bierze do siebie niektóre rzeczy.
0
@Kapitan hawk a to czemu?
2
@barcelonaLM Trochę szkoda by dostali bo to zakończy emocje o top4.
0
W poniedziałek będzie decyzja odnośnie gry City w next LM. Myślicie że anuluja czy utrzymają ta karę?
2
Tak jak @kerouac napisal czyli pewnie konterka poszła i trochę siana zgarnął.
1
@kerouac też tak myślę
2
@bixmix był ewidetny
2
@sendesara Manchester jest obecnie jedną z najlepiej drużyn grających na świecie. I takie są fakty.
1
@damianex10 I to zawsze ten jeden.
0
@bixmix mówiłem że tak się skończy :v
5
@NeroTFP Dziś po raz kolejny się potwierdziło że sędziowie się mylą w tej lidze na potęgę a nie jakieś spiski.
9
@SonBarcaGoku Bruce Wayne
0
@justfootball oczywiście ze tak
1
@damianex10 Ciekawe co zrobił jak zobaczył to co robi obrońca Sevilli. Szkoda typa
1
Karny powinien być dla Bilbao.
4
Szkoda ze Bruno nie został kupiony latem. Myślę że 20 bramek i 20 asyst na luziku by zrobił.
1
@Kapitan hawk Mi dziś niestety Tottenham popsuł.
0
@Kapitan hawk Nigdy nie robi się takich kuponów :v
0
@bixmix Jakby to było w drugą stronę to tak ale Bilbao mocno średnio gra :d
7
Bahahahahah RIP kupon xdd
0
@Danny Gaucho W sumie ciekawe czy dadzą go do 11 sezonu.
1
@NeroTFP Messi, Cristiano Ronaldo, Ronaldo El fenomeno
2
@Chwytliwy Oby bez żadnej kontuzji bo coś się lapal za kolano