Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kto to pisał że liga włoska żałosna :D
0
@NeroTFP Mogę się mylić ale chyba Ronaldo ma najwięcej bramek w tym roku w lidze.
1
@Hiacynk W jego wieku już nikt nie gra w piłkę. Szanuję w opór.
0
@barcelonaLM Jest faworytem.
2
Karny dla Milanu
1
@Hiacynk Jak zdobędzie złotego buta to naprawdę będę mega zdziwiony.
0
@mekston handi na Juve :)
0
Leicester 1:1 wow.
1
Ale brama Rabiota
0
No to teraz Leicester albo nigdy. Muszą chociaż remis wyciągnąć.
1
@YoNoEntiendoNada no dobra to niech będzie 6 :D
1
@BartqRKO No kiedyś była ładniejsza. Teraz jest trochę gorzej.
0
@Pogba Rozumiem że nie w twoim typie? :D
4
@damianex10 A tak poważne to ładna z niej babka.
0
Następne mecze Leicester to Tottenham,Sheffield, Bournenouth walczące o utrzymanie i United. Będzie ciężko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston przekonamy się za 2h :v
0
@Hushovt Widzę go w Arsenalu za tych parodystow.
1
@Triv44 No szczególnie jakby się jakis hat trich trafił.
0
@mekston Cristiano traci 9 bramek i ma 8 meczy. Może być ciężko.
1
@Chwytliwy Nie kibicuje żadnej drużynie ale liczę na dobry meczyk.
1
@Hiacynk Plotki też były o Sancho.
0
@Homeopata8989 Też prawda. Pewnie był to trochę lepiej wyglądało.
0
Lazio to solidna ekipka ale jeszcze nie na mistrza.
7
@Chakalaka Jak widzę tego typa to mnie skręca.
1
@Chwytliwy Miał bardzo zła serię. W zasadzie bo znakomitym początku to było później tylko gorzej.
31
Krzysiek Bosak nie jest idealny i jak każdy ma wady ale podoba mi się jego merytoryka.
0
@Kompletny Dzięki że przypomniales bo bym zapomniał
0
@barcowy1899 Alba na ławkę?
1
@Triv44 Chyba na lepszego trenera nie mógł trafić niż na Lapsa który uwielbia stawiać na młodych.