1

@Undertaker87 Rakiety podobno chcą grać small ball.

0

@Mns21 ciekawe co by im mogli dać

0

@MESSIah16 sprawdzają kto się przyda w next sezonie.

0

@student97r Capela u Celtów to by był strzał w 10.Tam brakuje zajebistego centra.

0

@MESSIah16 No np Rafa gdyby nie kontuzje osiągnał by dużo więcej niż te 19 szlemów.

0

@Joe_Barbaro Mam znajomego co jarał szlugi i siedział praktycznie cały czas w domu.Wyszedł coś porobić i już sił nie miał a palił z pare ładnych lat ale wziął się za siebie i rzucił ten shit.Chłop wygląda teraz jak Achilles.Także dzięki rzuceniu to on w końcu wygląda jak człowiek bo miał dosyć dużą wagę :v

0

@MESSIah16 Dlatego ta trójka jest tak wybitna bo rok w rok trzyma poziom.

1

@Coutinho007 I do tego jakby Pjoter nas z Arkiem załatwili.

8

@Mathew86 Gorzej jeśli to Napoli by nas wyeliminowało.Setiena by gonili z widłami.

13

Neymar miał debiut w Barcelonie przeciwko...Lechi Gdańsk.To były czasy :]


2

@emeu Oj w Lublinie to chyba nikt dobry nie grał.

7

@Chwytliwy A kto go kupi za dobre pieniądze?Tylko jakiś szaleniec.

8

@Chwytliwy Dembele nikt nie kupi,Rakieta nie chce odejść,za Vidala dostaniesz grosze a Cou pewnie się skończy kolejnym wypożyczeniem bo jego się nie opłaca kupywac za 100 baniek.

4

@NeroTFP Dla mnie to jest 5.

1

@Coutinho007 No na takich luznych gierkach to wszedzie latam ale w klubie musiałem na jednej i tylko na srodku pomocy grałem i tego sie uczyłem :d

1

@Coutinho007 Jak byłem ciutke młodszy to chodziłem do klubu i raz powiedziałem trenerowi że mogę zagrać w pomocy ale również i w ataku to trener mi odpowiedział ,,Bambi ty najpierw lepiej naucz się grac na jednej a pózniej będziesz cudować'' . Bambi bo tak do mnie wszyscy mówili.Do dziś w sumie to się utrzymało :v

11

@Coutinho007 Zazwyczaj jeśli zawodnik może grać na wielu pozycjach to oznacza że tak naprawdę nie umie grać na żadnej xD

1

@adekwatna Tommy Hilfiger

1

@Barca1992 Ta Suarez jest wkurzony bo zabrali mu hamburgery.

0

Kyrie Irving poddany został badaniu rezonansu magnetycznego. Więzadła nie są uszkodzone. Kolejne badania ma przejść za tydzień.
/pro basket
Link do kontuzji :


1

@4drian0 odpali jak diselek w zimie

2

Śmiejecie się ale jak on odpali to odpali.

1

@Kajtek77 Mamy szczęście że mamy takiego kapitana.Świetny człowiek.

1

@fart i nie widać progresu.Szkoda kibiców NY.Chociaz większość pewnie i tak teraz za Nets

1

@fart aaa no w sumie hah

0

@masakrator05 może po prostu nie chciałeś mieć?

5

Traore by się tam przydał.

0

@student97r love to powinien siedzieć cicho a słyszałem że ostatnio coś płakał.Podpisal kontrakt to cisza i tyle :v

0

@student97r Westa to nikt nie weźmie bo się nie opłaca.Raz że kontrakt a dwa to nie jest taki zawodnik jak Leonard czy KD a wręcz przeciwnie i w najważniejszym momencie spartoli mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?