Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x Kontuzja i potem znowu kontuzja.Zagrał z pare meczy ale ma wrócic po przerwie zimowej.
13
Griezmann jutro na treningu
https://media.nouvelobs.com/ext/uri/ureferentiel.nouvelobs.com/file/16359885.jpg
0
Nie od dziś wiadomo że Messi wolałby gdyby po drugiej stronie był Neymaritos.
4
A po co ma mu podawać jak Grizi pierniczy wszystko :v
2
Lukaku z bramką.Inter 1:0
6
@Peciak Po jednym meczu...XDD chill
1
@Avada Kedavra hahahah
2
@YoungTalents On nigdy nie był w cieniu.
4
Ma ktoś akcje Semedinho?
5
Jak ktoś ma powtórke z Semedo to niech wrzuci :D
3
Ciekawe czy jak będzie karny to czy Messi odda Fatiemu.
0
Messi to geniusz w ofensywie ale mógłby czasem bardziej popracować w odbiorze.Bardzo by to pomogło drużynie.Z Levante jeszcze to ujdzie bo oni ledwo za połowę wychodzą ale z takim Liverpoolem już będą problemy.
0
De Jong i De Ligt chyba tęsknią za Ajaxem :D
0
Fati widać że czasem się boi akcji indywidualnych.Pomacha,pomacha i cofnie.Młody jest chłopak to się jeszcze wyrobi.
0
@DawidTheCule Niezle.Imponuja u niego fizyka jak zwykle, :d
2
Co za połowka w wykonaniu Hardena.26 PKT...i do zarzygania te jego akcje.Niesamowite że nikt nie może z tym nic zrobić.Maszyna.
0
@student97r No ja również.Jemu akurat to pasuje tylko że to tak średnio zdrowe przy tym wzroście.W pózniejszym wieku beda pojawiać sie kontuzje :x
3
@student97r No te 130kg czuć i widać :D W sumie dlatego jest on wyjątkowy :p
0
@contowsky te krajobrazy które wstawiasz są zajebiste.Możesz więcej w sumie tych Japonii itd .Mega miejsca.
0
@masa11 Bo niedawno miał kontuzje i się boją o niego.
0
@Hiacynk No szczególnie że jak nie idzie to dalej próbujesz żeby się odkuć.Hazard to ciężki sport :p
1
@Hiacynk Ja ten wekend na plus bo zainwestowałem 50zł a wygrałem 210.Chociaż było cieżko bo duzo niespodzianek było.
0
Brandom Ingram młodym Kevinem Durantem.No w sumie :D
1
@Coutinho007 w sumie... :D
4
@Jordi10 Kto mówi że to jest świetny sezon Ronaldo?
2
@Coutinho007 Każdy mecz trzeba wygrywać bo ewentualne -6 to już będzie dużo.A bezpośredni to już wgl będzie presja jak nie wiem.
2
@Coutinho007 Ale to raczej będą męczarnie dla City niż przyjemna gra. :v
4
Jak City odpadnie z Realem to praktycznie już od lutego mają wakacje.Niezła presja będzie na Pepie.
6
@iFrontier W City ogarneli w końcu że Stones to bolec najwyższych lotów.
4
Tottenahm 2:0 Siwy będzie szaleć dzis.