0

Fani NBA jak myślicie co bedzie z Chrisem Paulem?Z OKC do... ? A moze zostanie w OKC? Z takim kontraktem to szczerze nie wiem kto go wezmie.Zostało mu chyba 3 lata kontraktu który opiera się na kwocie 125 mln...do tego zawodnik którego meczące co chwile kontuzje + już to nie jest ten Paul z najlepszych lat.
Szczerze to dobra była wymiana Rocekts bo przynajmniej zyskali typa z gigantycznym kontraktem ale też typa który zagra praktycznie wszystko no i indywidualnie też lepszy od Paula.

0

@kerouac Oczywiście ale to wciąż z nim była ostatnia LM w której to on głównie prowadził ten zespół.Szczerze to jak nie Neymar to chciałbym lewe skrzydło z prawdziwego zdarzenia.Gościa który zrobi tam różnice.Dembouz najlepszy jest na prawym,Cou to wiadomo lipa,Griezmann hmm zobaczymy ale też wyczuwam lipę na tej pozycj.

10

@kerouac 1.Ostatnia LM była z Neymarem to fakt nie opinia. 2.Messi miał być decydujacy z Romą i Juve i dostaliśmy i papa.3.Wystarczy że bedzie brał cięzar gry na siebie bo reszta nie mam jaj by to zrobić (oprócz Lio) 4.Obecnie w piłce nie ma zadnych wartości.To jest biznes.Jest szansa na dobrego pracownika to go bierzesz. 5.Nie chce mi sie juz pisac i pozdrawiam.

0

@dzikiWtrasie Polecam ci tą trylogie Nolana bo jest genialna.

0

@barcelonaLM W sumie..mam dzisiaj całą noc to jade z trylogią xD

3

@dzikiWtrasie Obowiązkowo mroczny rycerz.

41

To też pokazuje jak mamy silną ligę w siatę.Zespoły daleko zachodzą w LM a sam poziom ligi jest dosyć wysoki i gra w niej wielu top siatkarzy.
Zupełne przeciwienstwo naszej kopanej ekstraklasy gdzie jest chu**** poziom,zawodników którzy coś potrafią można policzyc na palcach jednej ręki a no i w Europie co rok wpi3rdol.

0

@bartoszekkk Ale to nie jest wielka Brazylia.Wielka była z Giba i Murilo

0

Fatalny jest ten Douglas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KacperVEB Tak ale nie na pierwszą 6.

0

Bednorz ratuje.

3

Manchester United żąda za Pogbe 200 milionów euro. /as
W sumie kontrakt do 2021,mistrz świata ale to i tak trochę za dużo :v

7

@BigShaq Mimo wszystko dziwna decyzja.Chłop mógłby sobie pykać w takim Arsenalu/United czy coś takiego a wybiera Betis.Oczywiście bez urazy dla fanów.

0

@Tomek_TF Niestety w swoim systemie nie uwzględnilem Cou ale nie mam jak :C A co Griziego no to tak.Moze i być za Luisa.

5

@Kapitan hawk Encore wstawaj .... :C

2

Lusito
Njr-Lio-Dembouz
Arthur-Frenkie
Alba-Pike-Samu-Semedo
Marc
Tak będzie.

0

@BarcaInfo njr tak njr nie njr tak njr nie

2

@dzagos Cycki jak cycki.

1

@Kapitan hawk i grad

3

@Commando On już nic nie musi.

0

@JaSzymon 1 raz oglądasz tenisa?

0

@Ratamahatta Robi tak jeszcze jeden pan xD

0

@LightningStrike Za Guardiana/Olofa.

0

Dla fanów cs'a:Coldzera odszedł z MIBRU :]

0

@Skaramuczi all eyes on me

12

Rafa i Fedd to powinni się nie starzeć i grac w tego tenisa wiecznie.

1

@kamilos1214 Powrót Neymara będzie gigantycznym wydarzeniem.O tym będzie mówic cały świat.

0

@escarabajo już nasz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?