1

@Popitek12 Carlos to spoko ziomek

1

@mekston Kiepski byl ten drugi set wczoraj.Tak przeplatał dobre gemy ze słabymi ale nie ma co się dziwic.To jego pierwszy mecz na hardzie po przerwie

0

@mekston @Faro Milosc Ten Haga do Rashforda jest zbyt duza

0

@Wio Boisko zweryfikuje ale no Bruno musi przepchnac ten mecz

0

No to ugotował.


2

@Stagiryta Hubert ma trochę trudniej niż Iga.Według mnie ten poziom jest dużo wyższy u chłopów.

6

Ale clutch Portugalczyka.Wow.


1

@Popitek12 Karny Fernandesa w 85 minucie i zwycięstwo 1:0

3

@ini_barca Jaki finał Euro

2

Kto jak nie Pan Andrzej Twarowski ma rozpocząć sezon Premier League.Ikona komentatorki w Polsce.


0

@AlwaysBlaugrana Czy Ansu zasluguje na 10? @Faro

0

@PatrykBarca Niestety ale Barcelona nie ma czasu na czekanie.Taki to klub aczkolwiek dla mnie pierwsze pol roku to bedzie tzw okres przejściowy.

4

@MesQueUnClub96 Ale kto pytał

2

@macio_944 Ja tez dlatego słucham i cenie tylko siebie

1

Oj tak.Carlos juz jest legendą tego sportu w wieku 21 lat.


1

Carlitos za godzinke pierwszy mecz na hardzie po okresie letnim.Jeszcze meczyk z Monflisem więc wysoka jakość tenisa gwarantowana.

0

@MesQueUnClub96 Musiałbym zobaczyć wyniki Huberta z tego roku i porównac to z Medem ale wątpie żeby był od niego lepszy ogólnie.Zresztą tenisowo Med ma więcej do zaproponowania.

1

@MesQueUnClub96 Med zrobił w tym roku finał AUS open i półfinal Wimbledonu.Nie wiem czy Hurkacz bedzie miał okazje do końca kariery zaliczyć taki rok gdzie na 2x turniejach wielkiego szlema zrobi 2x półfinaly a moze finały.

0

@MesQueUnClub96 Niby tak ale dla mnie na korcie to on nigdy nie będzie top5.Chyba ze naprawde zrobi progres tenisowo.To jest taki zawodnik top 8-13 na ten moment.Przynajmniej dla mnie.

2

@MesQueUnClub96 Realnie to chyba było u ciebie 50/50.Legia w tym meczu nie miała nic do stracenia a pokonala zdecydowanego faworyta.Mozna sie z nich smiac ale trzeba oddac im wtedy kiedy na to zasługują.

1

@MesQueUnClub96 Przeciez u siebie Dunczycy w kursach mieli 1.60-5.00.

3

Wielki suckes Legii Warszawa.Brondby było zdecydowanym faworytem tego dwumeczu a to Legia awansowała.W poprzednim sezonie Duńczycy mieli drugie miejsce w lidze gdzie udało się wyprzedzić Kopenhage grającą w LM.

0

@MesQueUnClub96 Takich zawodników musi sprzątać.Był duzym faworytem w tym meczu.

2

@MesQueUnClub96 Jakbym nie wiedział kto gra to bym powiedział ze to zawodnicy spoza top50 i jedno się zgadza ale Hubert jest top10

2

@MesQueUnClub96 Mecz sredniaków

1

@blakkudium To Chelsea więc pewnie im sypnie z 60-70

1

Szkoda ale siana sobie zarobi.


0

@MesQueUnClub96 Znowu Hubert problemy

5

@Danny Gaucho Najlepszy trener w historii Premier League.Na zawsze.

3

@adi7adi8 To kolejny set który ona ma wygrany i go traci.Nie wiem czasami co się z nią dzieje.Tu juz dawno powinno byc po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?