Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Francja z 16:18 robi 25:20.Przejęli ta koncówke.
0
Ajaj.Ciężki dzień to może być.
1
@mekston Dobrze dzis gra Bartek
1
Nie mam pytań.Chłopy robią 3 brejki przy flocie.
1
@mekston Dobry jest chłopak.Zawsze był.
0
Ten Brizard na bloku :x
2
Słabiutką ma zagrywke Bartek na tym turnieju.Kiedys naprawde dobrze serwował a teraz no nie idzie.
3
Praktycznie żadnych kontr nie mieliśmy w tym secie xd
2
Francja wyciśnie w tym secie z 70-80% w ataku.Nie do utrzymania na dłuższym etapie.Chyba.
0
@Pnog37 A bez Leona no to ciezko sie gra
2
Nie ma rozgrywającego który ma lepszą zagrywke niz Brizzard.Troche taki Leon na rozegraniu.
0
Francja na pierwszej akcji póki co perfekcja.
4
Fornal razy dwa
0
@Cule1234 Szkoda Mateusza Bienka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Ponad 100 medali USA.Ładny wynik.
6
21:30 USA vs Francja.
0
@arasz1819 Cieżki temat jest z Frenkiem.Niby człowiek wie że on w piłke potrafi grać ale nie zawsze to pokazuje.
0
@tadzik447 Jesli wygramy złoto i Leon nas poprowadzi to tak powinien być najlepszym sportowcem 2024
5
Raczej Leon będzie najlepiej punktującym i zagrywającym IO.
2
@mekston FH Rafy na mączce to juz ikoniczne zagrania.No tylko on je tak grał.Jeszcze ta jego lewa rączka.Wspaniałe czasy.
1
@MesQueUnClub96 Mączka jest dla skillowych ludzi dlatego Hurkacz nie istnieje na Garrosie
2
@barcelonaLM Gdyby tylko dało się go odmłodzić o 10 lat
2
@mekston Najbardziej przesadzona druzyna w historii siatkówki.Oni wygrali 4x tryplety z rzędu XD.
1
James pewnie będzie MVP igrzysk w koszykówce.
8
@Cule1234 Zawsze szacunek do niego.Jeden z moich ulubionych siatkarzy.Klasa.
1
Olmo zabije potencjał Fermina niestety.Tyle pieniędzy wydali że będzie musiał grać dużo.Swoją drogą czy Olmo jest aż tak bardzo lepszym pilkarzem od Fermina.
0
W sumie jakbym mial taki kontrakt to tez bym nie chcial odejsc
1
@mekston Amerykanie z tamtej drabinki by zrobili finał
6
Fakty są takie ze Wlosi 0:3 od Francji i 0:3 od USA w najważniejszych meczach.Kiepsko.