1

@lucca87 Magia to by była jakby Nico Williams tańczyl na skrzydelku a ten pewnie bedzie na sile grac na skrzydle i podawał do tyłu

1

W sumie zostają nam dwaj środkowi czyli Kochanowski i Huber i jakby się coś stało z którymś z nich to ciekawe kto by tam zagrał.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820771752923824395

0

@TheNekro94 A ja własnie skonczyłem biegac i czas iśc spać.

2

Szkoda trochę ale moze znajdzie jakiś klub z PL


1

@mekston Niesamowity to był finał

5

Kiedys Brazylia była wielka.Troche jak w pilce noznej mam wrazenie.Zawsze bedzie sie ich szanować ale to juz nie to samo.


0

Wszystko wskazuje na mecz z USA.

1

@MesQueUnClub96 No stoczyli się i liderzy również.Młodych wprowadzają ale narazie to sobie mogą pograc na podwórku a nie na IO

1

@MesQueUnClub96 Nie dostali sie z kwali

12

Zawsze trzeba walczyć do końca.


0

Lucarelli jakiego szefa zagrał w koncówce...wow.

0

Brazylia vs USA to zawsze były mocne mecze w siatkówce.Oby awans kanarków.

7

No nie wypada teraz inaczej mówic


9

Nie chce siedzieć na ławce i idzie grac regularnie.To się ceni.


0

@Barcanajlepszyteam To zawsze dodatkowy złoty medal

6

Tylko Lipsk może uratować Barcelone.Olmo niezły piłkarz ale zupełnie niepotrzebny Barcelonie.Są inne pozycje bardziej ważne.


1

39-latek...dał ile mógł w tym meczu.Szkoda ze nie powalczy o medal.


0

@MesQueUnClub96 No nie bo Novak nie ma złota na IO w deblu i co teraz dodi

1

@mekston Coś w tym stylu

1

@PeteR10 Nie byl sprawiedliwy w tym meczu

1

Ngapeth powinien dostać z 3 czerwone za te prowokacje od początku meczu.Smieszny ten sedzia jest dzisiaj.

0

Przeklęte 2:0 w setach

7

Francuzi rzucali takie piłki i nie było gwizdka.Słabe takie cos jest.

0

@barcelonaLM Szykuje sie 3;2 dla trójkolorowych

3

@MesQueUnClub96 Czy ja wiem.Patrząc na historie urazów Nadala to on i tak dużo ugrał w swojej karierze.Gdyby zdrowie było lepsze to pewnie klepnąłby więcej szlemów.Troche pechowa i szczęśliwa kariera

9

@KamQiX Mysle ze to naturalna kolej rzeczy

0

@barcelonaLM Ciekawe czy Carlos cos zagra przed US

1

@MesQueUnClub96 T Oli Bearman

1

@D10SLEO W tym roku będzie mieć 40 lat.Legenda niemieckiej siatkówki.

0

@TheNekro94 Jesli Niemcy by awansowali to Japończycy mogą miec traume.Spokojnie mogliby powalczyć z Dojczami bo Francuzi troche stylowo im nie leżą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?