Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 Magia to by była jakby Nico Williams tańczyl na skrzydelku a ten pewnie bedzie na sile grac na skrzydle i podawał do tyłu
1
W sumie zostają nam dwaj środkowi czyli Kochanowski i Huber i jakby się coś stało z którymś z nich to ciekawe kto by tam zagrał.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820771752923824395
0
@TheNekro94 A ja własnie skonczyłem biegac i czas iśc spać.
2
Szkoda trochę ale moze znajdzie jakiś klub z PL
1
@mekston Niesamowity to był finał
5
Kiedys Brazylia była wielka.Troche jak w pilce noznej mam wrazenie.Zawsze bedzie sie ich szanować ale to juz nie to samo.
0
Wszystko wskazuje na mecz z USA.
1
@MesQueUnClub96 No stoczyli się i liderzy również.Młodych wprowadzają ale narazie to sobie mogą pograc na podwórku a nie na IO
1
@MesQueUnClub96 Nie dostali sie z kwali
12
Zawsze trzeba walczyć do końca.
0
Lucarelli jakiego szefa zagrał w koncówce...wow.
0
Brazylia vs USA to zawsze były mocne mecze w siatkówce.Oby awans kanarków.
7
No nie wypada teraz inaczej mówic
9
Nie chce siedzieć na ławce i idzie grac regularnie.To się ceni.
0
@Barcanajlepszyteam To zawsze dodatkowy złoty medal
6
Tylko Lipsk może uratować Barcelone.Olmo niezły piłkarz ale zupełnie niepotrzebny Barcelonie.Są inne pozycje bardziej ważne.
1
39-latek...dał ile mógł w tym meczu.Szkoda ze nie powalczy o medal.
0
@MesQueUnClub96 No nie bo Novak nie ma złota na IO w deblu i co teraz dodi
1
@mekston Coś w tym stylu
1
@PeteR10 Nie byl sprawiedliwy w tym meczu
1
Ngapeth powinien dostać z 3 czerwone za te prowokacje od początku meczu.Smieszny ten sedzia jest dzisiaj.
0
Przeklęte 2:0 w setach
7
Francuzi rzucali takie piłki i nie było gwizdka.Słabe takie cos jest.
0
@barcelonaLM Szykuje sie 3;2 dla trójkolorowych
3
@MesQueUnClub96 Czy ja wiem.Patrząc na historie urazów Nadala to on i tak dużo ugrał w swojej karierze.Gdyby zdrowie było lepsze to pewnie klepnąłby więcej szlemów.Troche pechowa i szczęśliwa kariera
9
@KamQiX Mysle ze to naturalna kolej rzeczy
0
@barcelonaLM Ciekawe czy Carlos cos zagra przed US
1
@MesQueUnClub96 T Oli Bearman
1
@D10SLEO W tym roku będzie mieć 40 lat.Legenda niemieckiej siatkówki.
0
@TheNekro94 Jesli Niemcy by awansowali to Japończycy mogą miec traume.Spokojnie mogliby powalczyć z Dojczami bo Francuzi troche stylowo im nie leżą.