1

@MesQueUnClub96 Alcaraz to by tego Ruuda pyknął w dwóch secikach i bilans 5:0

3

@MesQueUnClub96 Chodzi o to ze Hubert bił ogorków a ktoś sie pojawił ponizej 25 miejsca i wklep

2

Pierwszy rywal w tym sezonie dla Huberta z top25 na mączce i wyjazd z turnieju? @mekston @barcelonaLM @MesQueUnClub96

3

Play offy się zaczeły a dla Reszowa mozliwe ze szybko się zakończą.Okrutny sport.


0

@BartqRKO @takisobiektos Cobe napewno największy progres zrobił w liczbach.Jalen z OKC tez stał się legitną drugą opcją zespołu.

0

@MesQueUnClub96 No napewno zwycięstwo z Ruudem który jest bardzo dobrym zawodnikiem na mączce podniosłoby wartosc Huberta na ziemi.

1

@MesQueUnClub96 Jak pokona Ruuda to bedzie mozna jakies wnioski wyciągnac

1

W pełni zasłuzone to będzie. @BartqRKO


0

Phoenix w pigułce w tym sezonie


7

@HighestInTheRoom Nigdy nie był przywiązany do klubu i przyszedł tu po siano i prestiz a gdy mu sie znudziło to sobie poszedł.

1

@MesQueUnClub96 Póki co to Nole klepie tych co ma klepać

1

@MesQueUnClub96 No ja chyba najbardziej czekam na tą serie własnie.

2

Trzy razy w ciągu 5 lat także sporo tych pojedynków i zapowiada się swietnie ta seria.


0

@MesQueUnClub96 Tego nie powiem bo to Phoenix.Maja w druzynie ludzi którzy potrafią masakrować tzw kilerów

0

@MesQueUnClub96 Dramat zagrali

1

Jokić sobie klepie 40 pkt na 80% z najlepszą obroną w lidze.Po prostu Joker.


1

@JimMorrisonFCB Zakonczyl kariere w NBA w tym roku

3

Kyrie nie dostał od Boga warunków fizycznych.Wszystko musi sobie wypracować ale jak płynie po parkiecie to jest piękne.


1

@MesQueUnClub96 Nie powinien

1

Na play offy pewnie będzie gotowy.


1

Danil musi zachować energie na reszte turnieju @mekston @barcelonaLM


1

@fart Ten mecz przekłamany troche bo Boston juz na wstecznym,bez napinki

3

@krol211 Frenkie,Gundo i Pedri pewnie.

8

@PatrychoO Niech rozstrzygnie to wódz czyli Vinicius JR

0

@MesQueUnClub96 Jesli Boston wygra miśka to pewnie przeprosi a jak nie to będzie mówił przez rok ze miał racje,taki jest Szaq

13

Faworytem napewno już nie sa ale zawsze sciąganie presji jest dobre

1

Shaq o Bostonie @fart @zadafcb


1

@mekston Ja obstawialem 2:1 dla Bayernu i w sumie byłem blisko nawet

1

Swoją drogą pana Czarka zawsze biorą w polsacie do meczów PSG.Czy to w grupie czy w meczu z Sociedad czy nawet teraz to zawsze ich komentuje.Cichy fan chyba jakiś.

0

@Arkon Lewy,Bellingham,Vini,Mbappe,Haaland bez bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?