0

@mekston Bład dollara troche

1

Pod względem liczb Raphinhia to istny fenomen w Barcelonie

0

@mekston I wyrzuca pewnie Barce

1

Atleti idzie po półfinał i 2:0

1

Swoją droga wczorajsze mecze chyba zbyt rozpieściły i teraz mecz dla koneserów futbolu.

0

@Kamiloza91 Raczej zrobił głupote

4

Ale fart z tym spalonym XD

0

@macio_944 Moze tez takie sa zalozenia zeby bardziej bronic niz atakowac

0

Jesli beda się tak bronic przez 90minut to moze sie uda remis

0

@macio_944 A srodek Paryski niby bambole

0

Ciezki mecz się szykuje ;v

0

Mocna atmosfera na PDP

0

Luczo to zawsze zrobi cos czego nikt by się nie spodziewał.Nagle Asensio który jest od podawania wody w tym sezonie.

0

@VandaI Barcelona faworytem

0

@BartqRKO Wczoraj w 1 kwarcie trafili 2 rzuty z 19

0

@BartqRKO Pelikany

1

Pełna domiancja SGA'a z Sacramento.


2

@Popitek12 Prime Rafa Nadal wpakował 6:0 Rogerowi i Novakowi na mączce,ciezko miałby Hubert

6

@Popitek12 Tak ale musi przyjsc jakiś rywal z top 25

0

@MesQueUnClub96 Walczyc beda ale Peliakny maja wygodniejsze te mecze

1

@MesQueUnClub96 Z play in raczej widze Suns/Lakers albo GSW.Sacramento będzie miec ciezko.Wazny mecz mają z Pelikanami jutro.

6

Alez to była brama Lio z PSG.Szkoda ze teraz nie ma takich prób.Oczywiscie trzeba miec do tego umiejętnosci ale czasami az sie prosi załadowac.
https://x.com/XtraLiga007/status/1778067367412535695

0

@MesQueUnClub96 Ciezko mi wierzyc ze zarówno OKC jak Wolves awansują razem.To młode ekipy bez doswiadczenia.Szczególnie OKC dla których to bedzie debiut w play offach.

1

@jacob345 To raczej fani Mbappe

1

@MesQueUnClub96 Chciałbym bo ty dodalo im pewnosci siebie której akurat oni potrzebują przed play offami by nie narobić w gacie w 1 rundzie.Gdyby odpali po takim sezonie w 1 rundzie troche byłby smutek.

0

Minnesota zagra prawdopodobnie z Denver o 1 miejsce konferencji zachodniej i akurat powrót KAT'a.Ciekawie się zapowiada.


2

@barcelonaLM I tak Francuz jest wielki

1

@barcelonaLM Servbota ma we krwi

0

@MesQueUnClub96 Nie no cieszę sie żeawansował ale mecz nie porwał

1

@MesQueUnClub96 Slabuutki mecz do ogladania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?