Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Łatwo to moge odbic tzn kto wygrywa LM...Chelsea,Liverpool i City a w Hiszpanii tylko Real ratuje.
1
@matirix20 Nie jest ale gra bardzo przeciętnie od kontuzji
0
@Mario96w Tez mi sie wydaje ze musialby chyba przegrac z 10 meczy z rzędu zeby poleciec
3
@P33ck To ich pierwszy sezon w LM i do tego bardzo trudna grupa i rozgrzeszyłbym ich mimo wszystko
6
Zdjęcie do artykułu idealne Xd
1
@mekston Topka.Jedynie na minus ta seta z początku
0
@mekston Kolejny mecz PSG gdzie powinno rozstrzelać rywala a tego nie ma
0
Oficjalnie PSG z 2 miejsca awansuje @mekston
3
Ten Antwerp nawet remisu w tej grupie nie potrafił zrobić a z Barceloną zwycięstwo i 3 bramy.Niesamowite.
0
@mekston W koncu to byl blad?
1
@Kuba_1 Zeby awansowac?
0
Jeden strzał celny z takim ogórasem to jest totalny masterclass Don Xaviego
2
@Pawel13sz Gdyby nie status piłkarski Xavi nigdy by nie został trenerem Barcelony.Factos.
2
@Rewolucja123 To jest stału punkt w Barcelonie czyli Ferran strzela z ogórem lub z ławki i ludzie pchają go do podstawowego skladu po czym jest zmieniany w 60 i pytania dlaczego Ferran jest w 11 XD
1
@Rewolucja123 Ile razy trzeba by dowiedziec sie ze Ferran nie nadaje sie do podstawowej 11
0
@mekston Mbappe musi lepiej uderzyc przy swojej secie
1
@mekston Tak zerkam na drugim ekranie
0
No w koncu
https://x.com/ShamsCharania/status/1735031071593652613
5
Powinien dostawać wiecej szans.Bieda w ataku Warriors a Podziemski ma potencjał na te +10pkt w meczu.
6
Ale sie Draymondowi odkleja na stare lata.Liga powinna sypac zawieszeniami bo to nie pierwszy raz juz.
0
@michal26 I tak nie widze Dallas na koniec sezonu w top6 i typuje play in dla nich
0
@michal26 Ale lipa bo moga przegrac z Dallas bez Kyriego
1
@cris27 Ym Bruno ma w tym roku najwiecej asyst sposród wszystkich zawodników grajacych w pilke w top5 ligach a w tym sezonie u siebie ma chyba 2
1
@hayek W sumie cos w tym jest
0
Niewazne co mówią,ważne by mówili
0
@arasz1819 Nie wiem czy jest trener którego by nie zwalniała la bamba.Moze Guardiola ze wzgledu na sentyment
0
@P33ck Nie ma dobrych trenerów na rynku tzn pewnie po sezonie zdecydują
0
Sadeg
6
Kane jaką asyste zagrał.Robercik moze i wiecej bramek strzela ale takiego przeglądu pola nigdy nie miał.
1
@takisobiektos Dopiero włączyłem i takie golazo