Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 No SGA jest topka juz teraz w lidze
0
@P33ck Chociaz trzeba przyznac ze mial Dembele dobre momenty u Xaviego tzn uwazam ze sportowo dałby wiecej niz Rafa
1
@barcelonaLM Trener pod @arasz1819
0
@tristan87 Czy ja wiem,kibicuje mu gdzies od 2018-2019 i niewazne gdzie bedzie grał xd
0
@tristan87 Jestem fanem Fernandesa a nie United tristanie
0
Mozna narzekac na Franka ale on dostanie topowy kontrakt w topowym klubie gdyby chcial odejsc a reszta juz nie bardzo i będą kisić się w Barcelonie.
3
@Kuba_1 Nie jest
1
Gundogan jeden z najlepszych na swiecie na swojej pozycji stał sie totalnym przeciętniakiem.
0
Pedri od kiedy wrócił jest tak przeciętny że chyba tylko gra dlatego ze inni są gorsi.Nie do poznana zawodnik.
0
@Firestone Pewnie sie tak skonczy ten mecz tzn 1:0 jak z Atletico po bramce Felixa
0
Golazo Joao Felixa
https://x.com/TransferSector/status/1736133128182264280
0
Ludzie chcieli zmieniać potężnego Pele na skrzydle a tu cyk asysta
1
@mekston To moje marzenie
6
@mekston Antony danza kuduro
5
@Roobo To była dobra akcja Roberta
2
@adi7adi8 Klasyk swirku
0
Byle ugrać 1:0 i zapomniec
0
@AlphaNumeric No byla bardzo ladna dziewczyna kiedys.
0
A trzeba bylo byc naturalna i piekna dziewczyna.Pewnie obecnie lepiej sie to "sprzedaje" ale dawnej urody juz nie odzyska.
4
Ale ugotowal dzis Brunson.Odejscie z Dallas bylo jego najlepsza decyzja.
0
@michal26 Ciezko oceniac Zacha w Chicago.Bardzo słabiutka druzyna a on tam jedyny obok derozana robi liczby
0
@michal26 Plotki są o Zachu LaVinie
1
@michal26 San Antonio ma serie 18 porazek z rzędu wiec czas coś wygrac xd
2
@MrShakira Alonso to wleci ale na trenera Realu
3
Najlepsze mecze w 2023 w tenisie @mekston @barcelonaLM
3
Ale Grek odpalił maszyne.Giannis mial 32 rzuty wolne xd.
2
@MesQueUnClub96 O dodi obudziles sie
5
Braun i Bosak spiewają gangsta paradise XD (AI)
6
Szkoda ze Di Maria wraca do Argentyny po tym sezonie.Mógłby byc top1 w next sezonie.
5
Słabiutka ta karta Clout