Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale miazga od Indiany na Celtach w koncówce...
1
@barcelonaLM I tak zazwyczaj slucham komentarzu ze stanów ale no czasem odpale c+
5
@hayek Strasznie jest asłuchalny dla mnie gdy komentuje koszykówke.
4
Kręciło znowu komentuje NBA...no way
9
Premier League
-przerwa
Reszta lig
0
@Szreko Sa w bardzo złym stanie tzn czeka ich przebudowa
1
@Szreko Orlando i Indiana mają młodych zawodników i grają super koszykówke
5
@macio_944 Ale to będzie wydarzenie.Niesamowite oczekiwania przed G6.
2
Jokić będzie GOATEM asyst w roli centra.
2
@Messibestplayerintheworld Problem z Rafa jest ten ze klub wydal na niego duzo a on nie jest tyle wart i kazdy się odnosi do jego ceny.Nie jest to zły piłkarz.
0
@Messibestplayerintheworld I tak go ludzie beda sprzedawac przy najblizszej okazji
0
@MesQueUnClub96 Prawie jak Lewy wczoraj Barcelone
0
@FcPortoFan1999 Chyba 9 grudnia
3
@NeroTFP1 Naszczęście Joao Felix pudruje braki Robercika
1
@FcPortoFan1999 Zagrają w nim tak naprawde faworyci do mistrza NBA oprócz Denver.Pierwsza edycja to zawsze prestiz.
6
Przerwa od meczów sezonu zasadniczego i zaczynamy play offy pucharu NBA.PIerwsze ćwiercfinały kozackie.Wszystkie mecze z tego pucharu w canał+.
1
@tristan87 Przeciez te powtórzenia to zart xd
27
No tej bramki mistrza świata nie widziałem.Wow. @mekston
1
@PatrykBarca Ale City la lige by wciągnelo nosem xd
5
@PatrykBarca Nie no nie moze być tak ze zagra 8 meczy przeciętnych a 2 dobre i te zamykanie mordy.Daj spokój Patryk.
4
@AFA90 Jesli tylko Marek bedzie zdolny do gry to on będzie bronił a szkoda troszke
5
@Kamiloza91 W sumie teraz bedziemy doceniac Roberta ze przyjmie piłke,fenomen
1
@HighestInTheRoom Lewy po prostu już szykuje się na gre dla Arabów
0
@Rewolucja123 Felix to nadzieja Barcelony na lepsze jutro
4
@AlphaNumeric Jak on formy juz z rok nie ma
1
@tristan87 On i tak będzie grał.Xavi jest w niego zapatrzony.
16
Wielki João Félix Sequeira
0
@tomek8756 To on się kłocił bo go boli ze jestem fanem Fernandesa a nie United
0
@tomek8756 Moje United?Mój jest Rafel Nadal i Carlos Alcaraz oraz Kevin Durant i Devin Booker
3
@MesQueUnClub96 skąd to zwątpienie