Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Biedny Luis Enrique.Dembele i reszta miała z 3 sety do strzelania i nic nie wpadło i pewnie oberwie się trenerowi.
1
@Comentateiro Ale to zasługa Portugalskiego połączenia
2
Portugalczycy ratuja Barcelone
5
Cancelo ma ten magic touch.Wspaniały Portugalczyk.
0
Xavi to ma farta że dostał taką grupe bo było juz cieplutko
1
@mekston Zdecydowanie Garnek.Pewnie takiej bramki juz nigdy nie strzeli.Niesamowicie to siadło.
0
@takisobiektos Czuje czarne dni Tottenhamu w next kolejkach
0
@arasz1819 @Kgorecki2500 Jest kilku konfederatów tutaj ale większosc widze jednak nabijanie się ze Sławka albo rzucają sie to osoby bardziej xD
38
Klasa Mentzena.Nie ma zbyt dużo sympatii na rambli ale dzisiaj top.
1
Embiid potrafi wymuszować wolne ale też czasami zbyt soft sa te faule. @BartqRKO
2
Ale że DeAndre wyjęty z szafy posprząta gwiazdy Clippers to nikt sie nie spodziewał.Denver bez Jokicia i Jamala w tym meczu i 113:104.
1
@takisobiektos Wczesniej próbował naśladować Currego,wyglada czasami jak klaun xd
1
Życie potrafi zaskakiwać.
1
@BorzyKrzys Ojejku Krzysiu broni dodiego,slodziaki
3
Jakby KD albo Steph mieli taką obrone to by zdobywali chyba 60pkt co mecz XD
1
@mekston @MesQueUnClub96 Nie rozumie jeszcze ze gole z dystansu co jakiś czas się pojawiają a przerwrótki w taki stylu pewnie juz nie bedzie w Premier League do konca sezonu
2
@fart DBook niczym Kobe w tej akcji
3
Zimny Devin Booker smakuje najlepiej a Nowy York poznał ten smak.Suns z 7 zwycięstwem z rzędu.
0
@FcPortoFan1999 Gdyby ktos lepszy był po drugiej stronie a tak Portland odda mecz
1
@mekston Tez tak sądze
1
@Rust_Cohle No bramka o której większosc pilkarzy moze pomarzyć.Takie cos zostanie na całe zycie i bedzie się o tym pamietac.Bramka roku.
0
@Xwowrak @AFA90 Mysle ze nawet Rooneya była ciut łatwiejsza
8
Piłka odchodząca i tak siadło.No magia Argentyńczyka.Sztuką się nie połamac a dopiero myslęc o zdobyciu bramki. @mekston
2
@barcelonaLM @MesQueUnClub96 Manchester musiałby w konću byc zdrowy a nie ze polowa kontuzjowana.Dopóki bedzie tylu nieobecnych to beda raz wygrywac a raz przegrywac.
3
Przez wielu Tottenham był takim pewniaczkiem do top4 a się okaże ze zaraz wypadną po tych kilku porażkach.
1
@michal26 LeBron dzis jeden z najsłabszych meczów w sezonie ale w koncu inni wzięli się do roboty.Nie do pomyslenia by cały zespoł był na barkach 39-latka.
4
Chet idzie po swoje czyli po debiutanta roku.Będzie ciężko Victorowi jesli jego zespół będzie szorował dno tabeli a Chet będzie realnie walczył o mistrza.Do tego na ten moment Holmgren jest bardziej konkretny i efektywny.
0
Milutko.
1
@mekston Klasa Maxa aczkolwiek licze ze w next sezonie bedzie walka z LH
0
@PatrychoO Ludzie dosyć pamiętliwi sa