Epean
Dołączył/a: listopad 2019
Oleśnica
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro
Lepiej, żeby przypadkiem się o tym nie dowiedział, bo odejdzie od zmysłów
2
@MesQueUnClub_87
Na obiad zrobiłem sobie pierś z frajera i ziemniaki gotowane.
Zaraz się biorę za gołąbki, aby były na kolacje.
0
@Czyhrynski
Podałem dwie sytuację z zawodnikami Realu. Guler tez został tutaj wyzwany od gwiazdeczek.
Vinicius bardziej emocjonalnie zareagował, ale jak to ma się w takim razie do Twojego komentarza? Sam pisałem, że człowiek na hali w gimnazjum przeżywał mecze i miał wieksze nerwy, ale jak wspomniany został Vinicius to nagle przedszkole i żałosne zachowanie?
0
@Czyhrynski
Pamiętam komentarze na tej stronie, gdy Vinicius był zł na Alonso, gdy go zdjął z boiska w trakcie El Clasico. Wiele komentarzy tutaj atakowało zawodnika, że gwiazdeczka, że brak szacunku, że w pupie się przewraca. Tak samo gdy Guler coś tam mamrotał pod nosem. Ta sama sytuacja.
Nie piszę, że Ty takie komentarze pisałeś, ale zwracam tylko uwagę, jak odmienne zdanie może mieć grupa ludzi lub dana społeczność na temat podobnej sytuacji, w zależności od perspektywy.
5
Może nie miał złej kariery, ale odnoszę wrażenie, że zawodnik z takim potencjałem mógł wycisnąć coś więcej niż lata w Atletico Madrid i nieudany etap w Barcelonie.
0
@Bobo25
Jesteś biały to wierzysz białym
Jesteś bordowy to wierzysz bordowym.
Proste
0
@FCB24
Świat by się zawalił, a niektórzy ludzie by nie przyznali ze ktokolwiek z Realu może być nawet blisko takiego miana w danym momencie.
2
@LOPEZ16
To samo, kiedyś potrafiłem całe wieczory na serialach spędzić, oglądając z ciekawością, a obecnie dobijając powoli do 30 lat, płacę za Netliksa i praktycznie go nie używam.
Zdecydowanie więcej czasu spędzam na konsoli czy nawet oglądając anime.
2
Tam na Południu to na pewno wszystko w główce dobrze mają?
1
@macio_944
Fajnie by było, gdyby dali opcje zagrać w samo dla z gotową, rozbudowaną postacią.
2
@Arden
Może i bije najlepiej, ale dośrodkowuje na graczy 1.7 metra xd
1
@lucca87
Tylko slim fit. Żadne rurki czy worki na ziemniaki.
2
Rudiger jest glupi, ale żeby wyolbrzymiać tę sytuację.. Powiedzieli sobie kilka słów i tyle.
1
@Eklerek
Miło widzieć Enzo w takiej sytuacji.
0
@Bilon87
Na początku drugiej połowy była pokazana linia braku spalonego przy golu.
0
@Panpiwkarz
Vinicius właśnie obalił tę tezę
3
Przecież on obrobił strzał lecący w światło bramki ręką. Jeszcze specjalnie ja wyciągnął w kierunku piłki. To jest 100% karny
0
@tbas
Napisałem, że ja się nie znam, nie Ty. Specjalnie dodałem słowo JA, żebyś nie pomyślał, że o Ciebie chodzi.
0
@tbas
Ja się nie znam, ale wypowiem się.
W bierze, lidlu czy nawet kaufie przy wejsciu/wyjściu są przedsionki, tzn. Jedne drzwi, przedsionek i kolejne drzwi.
W dino zaś kasy są orzy samych drzwiach wejściowych. Nie ma tam przedsionka, sama dmuchawa.
Może to w jakiś sposób pomaga z tymi temperaturami?
0
@jeonek
Należy też się zastanowić czy warto wierzyć w takie słowa Laporty.
To znaczy może po prostu teraz tak sobie gada, ale przyjdzie okienko transferowe i jednak COŚ się wydarzy.
0
@AduŚ07
Ogólnie zgadzam się co do samego Dubaju, że jest przereklamowany i nudny.
Jednak ZEA to duży ośrodek przesiadkowy na loty do innych destynacji. Dużo ludzi po prostu ma tam przesiadkę, wiec wcale ich nie ciągnie do samego Dubaju.
5
@Encore
Szacunek szacunek. Wielu piłkarzy po paru latach w danym kraju nadal unika wypowiadania się w ichniejszym języku.
Tutaj chociaż widać, że próbuje i się stara.
6
Arda Guler WOW. Coś pięknego
2
@Mow_mi_Douglas
Te paski z jednej strony są zabawne, ale zarazem straszne, biorąc pod uwagę, jak niektórzy oglądający Republikę biorą to do serca.
3
Ziomek co wybrał ekipęz Anglii, która prawdopodobnie najlepiej sobie poradziła w Lidze Mistrzów, a paradoksalnie i tak uzyskała tylko remis.
Milczenie jest złotem.
0
@Iniesta8i
Może po prostu czas Guardioli minął, albo musi zmienić otoczenie.
Mourinho tez kiedyś był The Special One, ale nie wytrzymał presji czasu.
0
@Sulimo
No zasługiwał, ale to nie wyklucza opinii, że to najgorszy zdobywca złotej piłki.
0
@Scav
Jak wspomniałeś, mecz trwa 90 minut. Real strzelił 3 gole w pierwszej połowie to inne drużyny też to mogą zrobić. Więc cieszyć się po meczu naklepiej.
To samo powinno tyczyć się osób, które wspominasz, a które przed meczem właśnie wieszczą pogromy. Mecze potrafią być nieprzewidywalne, szczególnie Realu Madryt.
0
@Cobra303
Real na Bodo nie wyszedłby aktualnie w żaden sposób zmotywowany, więc jest to bardzo prawdopodobne.
1
@capoN
Nie, po prostu popełnił błąd. Każdemu może się zdarzyć, jemu niestety w najgorszym momencie.