0

@MateuszDoniec
Czyli to jest powodem powstania na tej stronie takiego artykułu? Wcale nie jest nim fakt, że newsy o Realu sprzedają się tutaj lepiej niż większość pozostałych?

Dalej. Wypowiedź byłego trenera Barcelony (obecnie Manchester City) przed meczem z największym rywalem Barcelony (Real Madryt), na konferencji prasowej przed spotkaniem w Lidze Mistrzów (oba zespoły nie są nawet po tej samej stronie drabinki co Barcelona), wypowiedział się na temat Bernabeu, armosfery, Arbeloi, Viniciusa oraz Mbappe.
Faktycznie, to trzeba było dodać na stronę poświęconą Barcelonie.

0

@TheKlucha
To teraz każda wypowiedź Guardioli, przed każdym meczem jego drużyny będzie tutaj cytowana?

Poza tym, no nie, nie połączę. Od naprawdę wielu lat Pep nie jest trenerem Barcelony. A w cytowanych słowach w żaden, najmniejszy sposób nie nawiązał do Barcy.

0

Ja wiem, że kliknięcia i wyświetlenia się liczą, ale przecież ten news nie ma nic wspólnego z Barceloną.
Tutaj wypowiedział się trener klubu z Anglii nt. osób związanych z Realem. Nic co można by połączyć z Barcą lub rywalizacją z klubem katalońskim.

1

@gumaz
Pamiętam jak kilka lat temu w Londynie dziewczyna zamówiła angielskie sniadanie z black puddingiem w zestawie, w nadziei, że to jakiś dobry pudding na słodko.
Jaka zdziwiona była, gdy jedzonko podano do stolika

1

@michal26
W moim przypadku po kilku dniach pieniążki pojawiły się na koncie.

0

Arbeloa i Laporta. Po jednych pieniądzach w tej swojej wojence

1

@MesQueUnClub_87
Ja na przykład na obiad zrobiłem sobie ziemniaki w air fryerze w przyprawach. Podane z ketchupem.

Średnie.

1

@Popitek12 4000 kcal to chyba sam ketchup, bez kanapek

0

@michal26
Ja miałem tak w bankomacie PKO. Zgłosiłem problem w banku i czekalem 2 dni, aż konwój przyjedzie i weźmie kasę z sejfu, a następnie pieniądze zostaną przeliczone.

4

@kubix05
Szczerze ze wszystkich tematów w matematyce, to właśnie geometria była dla mnie najbardziej logiczna i najłatwiejsza. Żadne całki czy inne prawdopodobieństwa itp.

0

@marcin62
Ale urwał

1

Z tym Norwegiem to popłynęli nieźle w tej Brytanii. To można nazwać odklejką

0

@Murazor
Nic nie oisze o ocenianej sytuacji. Raczej o narracji niektórych użytkowników nt. Archivo VAR

0

@Encore
Tak samo swego czasu śmiano się z Cristiano, gdy nagminnie próbował strzelić gola przewrotką.
W końcu mu się udało i chyba nie trzeba przypominać co się stało.

Oczywiście porównuję tylko sytuację, nie umiejętności piłkarskie.

0

Kolejne z rzędu komentowanie Realu.

Ale niech tylko Perez wypowie się raz na koniec roku o Barcelonie, od razu wtedy wypominane są mu kompleksy i problemy z glową na starość, heh.

0

@peetwithbarca
Wyświetlenia, komentarze itd.. Artykuły o Realu dobrze się sprzedają na stronie Barcelony

0

@hasan 7
Dokładnie tak samo jak u Laporty.

0

Archivo VAR jak komentuje decyzję na niekorzyść Realu to jest obiektywnym i niezależnym źródłem, ale jak w drugą stronę oceni sytuację, to już dwubiegunowość i nierzetelne źródło.

0

@Mow_mi_Douglas
Jedni wchodzą Amerykanom, inni Brukseli i Niemcom, a jeszcze inni Ruskim. Mało kto wchodzi w pupę Polakom.

1

@Azazel_Pazuzu
W międzyczasie jakiś odłamek rakiety lub dron przypadkowo trafia taki samolot z "uratowanymi" pasażerami i narracja w Republice, że to przez Tuska.

0

@Czyhrynski
Najważniejsze to różnorodność w spotkaniach

0

@wawrzyn1
Wiem, że tu wiele osób ma zdanie, że Real jest nietykalny ale osobiście niezdziwilbym się, gdyby obie drużyny zostały utemperowane.

Ogólnie śmiesznie by było, gdyby ten mecz był nudny jak wiele ostatnich z udziałem Realu.

0

@maroon
No spojrzalem.
Vinicius coś tam śmieje się z trybun. Prestianni tyłem cofa się w okolice Juniora, ktory kręci po swojej stronie boiska. Tutaj trzeba zauważyć, że Vinicius kręci się w przysłowiowym miejscu, a to zawodnik Benfiki zbliża się do niego z innej części boiska. Może po prostu miał zadanie go kryć, obojętnie, nie oskarżam, ani nic z tych rzeczy. Następuje wymiana zdań z obu stron. Osobiście na nagraniu stosunkowo słabej jakości widzę jak Prestianni mówi coś do Viniciusa, następnie Junior bardzo energicznie mu odpowiada (co dla niektorych samo w sobie moze wygladac na prowokacje), na co Ten drugi zasłania usta koszulką. Reszta to już historia każdemu znana.

0

@wojopancer
Nie no, racja. W sumie to La Rambla, to każdy temat jest poruszany.
Niemniej, niektórzy wchodząc pierwszy raz na stronie Barcelony, niewiedząc czym jest LR mogliby się spodziewać właśnie czegoś o Barcelonie, nie Realu.

0

@maroon
Strzelił bramkę, następnie tańczył orzy chorągiewce oraz podnosił koszulke ze swoim nazwiskiem w kierunku trybun. To można podpiąć pod prowokowanie, ale kibiców. No i za to czarnoskóry zawodnik dostał karę - żółtą kartkę. I na tym powinno się zakończyć. Tymczasem zawodników Benfiki to rozjuszyło i ruszyli w kierunku zawodnika Realu. Przecież Vinicius sam do nich nie podbiegał i nie wyzywał. Wywiązała się ostra dyskusja, gdzie można przypuszczać, że z obu stron były niemiłe słowa.

Chyba, że coś ominąłem, to możesz napisać.

0

@maroon
Wnioskuję po tym, że mniej więcej połowa ostatnich komentarzy autora tego postu jest nt. Realu Madryt, Viniciusa oraz innych zawodników klubu z Madrytu.

@wojopancer
No tak, tylko jest różnica między ewentualnym obrażaniem kogoś od słabaków, głupków czy innych, a obelgami na tle rasistowskim. Dlatego też sprawa toczy się przeciwko osobie, która domniemanie używała obelg rasistowskich.

2

@wojopancer
Ta sytuacja z pierwszego meczu może zadziałać pozytywnie na dwie drużyny.
Real może być zmotywowany, aby upokorzyć portugalską drużynę, ale z drugiej strony Benfika może gryźć trawe tylko dlatego, żeby wyrzucić Real z rozgrywek. Nie zdziwiłbym się, gdyby jutro żadna z druzyn się nie hamowała, czy to w zdobytych bramkach czy też faulach ;)

0

@wojopancer
Na stronie Barcelony, to pewnie coś związanego z drużyną Flicka.

0

@VeB 1899
Widzę narracja, że to Vinicius najpierw obrażał i prowokował zawodnika Benfiki, a on biedny tylko odpowiedział.

3

Z dwa miesiące temu była narracja, że Laporta tylko odpowiada na zaczepki ze strony Realu.
Bez obrazy. Wiem, że są wybory i to działa na kibiców Barcelony, ale no wiecie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?