0

Kiedy ma dojść do tej wymiary Lewusa na Aube?

2



Ale klasyk

0

Słyszałem, że kogoś tu boli wielki Lewus

1

Xavier Hernandez Creus

7

@norbi77 Poodklejało cie lekko

19

Już widziałem komentarze w stylu "który klub by pozwolił żeby derbowy rywal świętował na jego stadionie" xD

0

Młodzi w juve forma mutant

16

Boli wielki Lewus

3

Alejandro Balde? TOP

4

Ee co tak cicho teraz

0

Gavi ma zgode na odpalenie sie

1

Asspanyol to klub niezasługujący na szacunek

2

Hahaha już drukarnia

0

Wypadałoby uciszyć espanyol

0

@takisobiektos Ja się dziwiłem, że nikt z topki serie a go nie brał pod uwagę już pare lat temu

2

de Zerbi to przyszłość trenerki, dobrze, że powrócił z tego epizodu ukraińskiego

12

1

@marcin62 Ehh szkoda, że tak to się potoczyło, ale no różne stany psychiczne i hype, który mógł przerastać zrobiło swoje

0

@Barca1922 To używaj interpunkcji

2

@Barca1922 To Girona gdzieś spada?? Bo z hiszpańskim espanyolem się nie trzymamy

0

Czy warto było szaleć tak

15

@CulerParaSiempre Pieniądze

23

I am Jose Mourinho

0

@mate92 To nieźle

0

@mate92 A mieli płakać czy co?

0

@A4ron Ewidentnie ustawiony mecz

0

BRAKOWAŁO TEGO CYNIZMU JUVE, brawo Gatti

0

Przecież to jest nakladka w nogi rabiota

0

Jazda z niemcami

14

@barcowy1899 Bo masz przecież zakaz zbliżania się do przedszkoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?