Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dawać karnego dla WHU co jest
0
Na na na napoli
0
De Laurentiis wygląda w tym momencie jak boss mafii, który wygrał
2
@Rust_Cohle Nie chcesz zostać też moim starym?
1
@BorzyKrzys Może w tym roku się uda odwiedzić Italie
3
@kamiVeB Ale tu się będzie zaraz działo o panie
1
Osimhen ma psyche
3
@Qba2312 Mógł, ale dobrze zrobil, odszedł zdobywając La Lige i dał koncert na koniec swoim występem.
0
Martinelli ty kocurze
1
@AmigoBlancos Everton niech spada i nie wraca
1
Inter ze wsparciem arbitrów klasycznie
0
Ale ten drugi komentator w meczu Live ma przyspieszenie na majku, props
1
@Mixtape Real na pompie będzie grał o jedyne trofeum w tym sezonie
0
Roma już chyba nic nie wygra w lidze xD
0
@Comfortable_ Nie no hymn Realu mocny jest
1
@Rust_Cohle Czyli coś was łączy z araszem jednak
2
Oglądasz jak kibice śpiewają hymn Romy niewiadomo który raz i dalej masz ciary
1
Ale suszara będzie w szatni ojojoj
0
@NeKenI Szkoda że się nie udało wtedy wcisnąć im Usmana za niego xD
0
Do ostatniej kolejki będzie bitka o LM
2
@Sulimo @LubieznyPawel xD
1
@Kgorecki2500 Ja miałem ambitny plan na ostatnią chwilę się zakwalifikować, grałem mecze życia i mi takich ludzi dawało, że się zesrałem i mi punktu brakło XDD przynajmniej psycha odpocznie
64
Co roku wraca temat Olmo i co roku człowiek obsrany że go kupią xD
2
@Herato Chyba Tuchel
2
@tomek8756 Taki problem bogactwa że nie było gdzie Fabregasa upychać, kiedyś to było. A Cesc kozak totalny.
0
Może Aguero na dyrektora sportowego?
1
@mindbender84 No niezle jak dla ciebie to nie była ekscytująca gra
2
@FcPortoFan1999 Oby wygrali bo o dwie dychy dla mnie grają
3
Osimhen nie wytrzymał i już chce tego majstra
7
Ten Mitoman nieźle kręci ich