2

Dawać karnego dla WHU co jest

0

Na na na napoli

0

De Laurentiis wygląda w tym momencie jak boss mafii, który wygrał

2

@Rust_Cohle Nie chcesz zostać też moim starym?

1

@BorzyKrzys Może w tym roku się uda odwiedzić Italie

3

@kamiVeB Ale tu się będzie zaraz działo o panie

1

Osimhen ma psyche

3

@Qba2312 Mógł, ale dobrze zrobil, odszedł zdobywając La Lige i dał koncert na koniec swoim występem.

0

Martinelli ty kocurze

1

@AmigoBlancos Everton niech spada i nie wraca

1

Inter ze wsparciem arbitrów klasycznie

0

Ale ten drugi komentator w meczu Live ma przyspieszenie na majku, props

1

@Mixtape Real na pompie będzie grał o jedyne trofeum w tym sezonie

0

Roma już chyba nic nie wygra w lidze xD

0

@Comfortable_ Nie no hymn Realu mocny jest

1

@Rust_Cohle Czyli coś was łączy z araszem jednak

2

Oglądasz jak kibice śpiewają hymn Romy niewiadomo który raz i dalej masz ciary

1

Ale suszara będzie w szatni ojojoj

0

@NeKenI Szkoda że się nie udało wtedy wcisnąć im Usmana za niego xD

0

Do ostatniej kolejki będzie bitka o LM

2

1

@Kgorecki2500 Ja miałem ambitny plan na ostatnią chwilę się zakwalifikować, grałem mecze życia i mi takich ludzi dawało, że się zesrałem i mi punktu brakło XDD przynajmniej psycha odpocznie

64

Co roku wraca temat Olmo i co roku człowiek obsrany że go kupią xD

2

@Herato Chyba Tuchel

2

@tomek8756 Taki problem bogactwa że nie było gdzie Fabregasa upychać, kiedyś to było. A Cesc kozak totalny.

0

Może Aguero na dyrektora sportowego?

1

@mindbender84 No niezle jak dla ciebie to nie była ekscytująca gra

2

@FcPortoFan1999 Oby wygrali bo o dwie dychy dla mnie grają

3

Osimhen nie wytrzymał i już chce tego majstra

7

Ten Mitoman nieźle kręci ich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?