Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 Żaden nie stał przy Lewym, Luuk dobry joker, a Memphis to w pewnym momencie strzelał tylko foty na siłowni
4
@Deviler W dupach się poprzewracało, jeszcze niedawno nie było w tym klubie żadnego napastnika, który by strzelał bramki xD
1
@Rust_Cohle Tak jak ty bylo
0
Kto zjadl cale ciasto
4
@Firestone Wujek @Rust_Cohle nam kupił
0
@Ying Normalny faul taktyczny
1
Zacząłem dzisiaj oglądać "miłość, śmierć i roboty", poziom niektórych animacji to jakiś kosmos, są też takie creepy
0
@Kgorecki2500 Imo powinni stoczyć walke 1v1, obaj dostają broń i jeden nabój
2
@Bocheno1 Mefedron
0
Hahaha, Bobby z Arsenalem musi ukąsić
0
Nunez po prostu chce żeby Arsenal wygrał lige, a wy hejtujecie
1
Niszczyciel Arsenalu na boisku
0
@Transu96 Ty masz pakt z ea to się nie liczy
3
Cafu siadł z paki z ikoną, chyba git
0
@ini_barca Typowa la bamba
0
@Wossi61FCB Ale jakim sporcie? Nic nie zrobił na boisku, a Baena poniósł odpowiedzialność za obrzydliwe słowa. Jakby Fede uderzył go na boisku to bym się zgodził, wtedy powinien dostać srogą karę.
0
@Wossi61FCB No i git że się upiecze
15
Myślałem, że Fede kogoś naklepal na boisku, że taka afera, a tu chlopa elegancko wyjaśnił po meczu
1
Ale my w tym sezonie skupiamy się na LM, a wy jak tam
https://i.imgflip.com/268zj7.jpg?a466656
2
@Kettger Na pewno Lewus by nie chciał jedynego gościa, który potrafiłby grać mu dobre piły, legit
1
@Kgorecki2500 Udowodnij że to twój las
0
@Kitek1640 Aa spoko, bo mam kod na xboxa na jakiegoś nfsa, chyba payback jakby ktoś chciał
0
@Kitek1640 Na czym grasz?
1
I bez zaskoczenia, Chelsea dostaje na łeb
1
@Transu96 To nie ja pytałem wariacie, ale ciekawy
1
@Kgorecki2500 Oj siadlby taki Alex Del Piero
1
No nie umiem tym Smolarkiem WC grać, totalnie nic nie idzie nim, lepiej już gram urodzinowym El Shaarawym xD Najgorzej że niewymienny
1
@macio_944 Chyba w wirtualnych klubach tak już jest, ale nie pamiętam
1
@misteriosoVEB Parówki
19
@AdiKingu96 A Marcos Alonso odbiera złota piłkę