Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Wszystkiego najlepszego przystojniaku
2
Ale ten Gutka leje wodę na viaplay, aż łeb boli od słuchania
4
@AmigoBlancos Nie ma gorszego ścieku niż magical
2
@HighestInTheRoom Mbappe wbija?
2
@Jakchcesz To jutro
5
Nie ma to jak kebabik
2
@tomek8756 Niezła foczka
2
@paweldunajecfcb Tańczą nie tylko na boisku
0
@Rust_Cohle Idziesz do klopa, a tu już po dyskusji
1
@Rust_Cohle Boli że kiedyś nie miałeś, a teraz masz
2
@Rewolucja123 Polaki to eksperci w dysponowaniu czyimiś pieniędzmi
3
@Rust_Cohle A grazyny na fb zachwycone bohaterami xD
0
@Kondziubarca Gdzie numer Il Presidente, co ty co ty
0
@DawidGrob Ciekawy fetysz
1
@Bobo25 Nie no widać że fota z internetu
1
@TheNekro94 Coś tam pomaga, przede wszystkim nie chodze wiecznie zmęczony
7
@QuaReL Im mniej meczów reprezentacji tym lepiej
6
@AlexDark00 Powinien je zachować dla siebie, a nie robić smród synowi
20
Kurakao drink, mówi to panu coś?
2
@Medium o kierownik wrócił z urlopu
0
@Tomek54321 Do Bojana nie podjechal nawet
1
@Rust_Cohle Cienki trener w końcu, teraz już pewnie nie wyjdzie tak jak za pierwszym razem w repce
3
@Comfortable_ Panie ja słyszałem jak pan żeś go obrażał
3
To co @Rust_Cohle ile tam sianka pożyczysz
0
@Transu96 Opylenie go za prawie 400k to interes życia xD
1
@barcelonaLM Wczoraj też tego Rusha trafiłem, a teraz z picka Smolarka, żyjemy w matrixie xD
1
@MesQueUnClub_87 Filmy Eggersa
0
United katarskim klubem, nawet zabawnie xD
2
@ranger3120 piekło kobiet
0
@marcin62 Pograłbym w fma znowu, ale tylko konsole mam, a bez modów to nawet nie ma szans żebym to odpalił, więc jak chce piłki to trzeba masochizmu trochę w życiu xD