Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Bytom top najgorszych miejsc jakie widziałem
1
@Emhyr Obnaża się w miejscu publicznym
17
@Vernon_Roche Kurde ale łatwa ta piłka jednak jest, stoisz se i dobijasz, trzeba było w to iść
1
@agaFCB Jak strzeli to też będzie powód do jechania znaleziony, w sumie z każdym piłkarzem tak jest, że opinia zależy od ostatniego meczu jaki rozegrał
3
@mientusek1407 Ego top, psycha za to low
4
@FCB24 Ta szczególnie widać to jak każdy jedzie po Lewym jak po burej
0
@BoreekxD Czyli nic się nie zmieni
0
Haaland, Messi, Luiz Adriano, elitarne grono
0
Pep antycule go nie zdejmie, oby się nie pokazywał w Barcelonie
1
Dodi zapłakany ogląda
5
@kuz Oj te widoki i cała Grecja coś pięknego
1
@MrPGG Ale zwierzaki, aż łeb boli
3
@FCBparasiempre Przepiękny mecz i ta bramka Villi, łzy
0
@gumaz Poprawczak, potem pierdel
1
Kiedyś to bylo
2
@bartas97 Ja czelsiokami coś klikam xD Enzo z ziemniaczaną twarzą :(
0
@Encore Źródło z dupska
0
@dniel Glowa nie działa dobrze
1
@bartas97 @arasz1819 w końcu dojechał brazola
13
@Kgorecki2500 Wtedy pozew o molestowanie
0
Hahahaha XDD co gość
0
@Faro Tak nie bardzo
1
@HarveySpecter W końcu siedzisz w szatni razem z Xavim i wiesz jak jest
2
Enzo to jest kocur
2
Nieważne jak dobre stroje by miały czelsioki, to ta 3 niszczy cały efekt
0
O nasz przyszły zawodnik strzelił na 3-1
0
@Pawlak1992 Czyli jak za dawnych czasów jeszcze przed Suarazem
0
Real Madryt pokazuje swój mental wygrywając mecz w skorumpowanej lidze
0
Co ten Salah na odklei
0
@Medium Malik udowadnia że z każdym rokiem da się być coraz gorszym pod każdym względem