0

@MesQueUnClub_87 Bytom top najgorszych miejsc jakie widziałem

1

@Emhyr Obnaża się w miejscu publicznym

17

@Vernon_Roche Kurde ale łatwa ta piłka jednak jest, stoisz se i dobijasz, trzeba było w to iść

1

@agaFCB Jak strzeli to też będzie powód do jechania znaleziony, w sumie z każdym piłkarzem tak jest, że opinia zależy od ostatniego meczu jaki rozegrał

3

@mientusek1407 Ego top, psycha za to low

4

@FCB24 Ta szczególnie widać to jak każdy jedzie po Lewym jak po burej

0

@BoreekxD Czyli nic się nie zmieni

0

Haaland, Messi, Luiz Adriano, elitarne grono

0

Pep antycule go nie zdejmie, oby się nie pokazywał w Barcelonie

1

Dodi zapłakany ogląda

5

@kuz Oj te widoki i cała Grecja coś pięknego

1

@MrPGG Ale zwierzaki, aż łeb boli

3

@FCBparasiempre Przepiękny mecz i ta bramka Villi, łzy

0

@gumaz Poprawczak, potem pierdel

1


Kiedyś to bylo

2

@bartas97 Ja czelsiokami coś klikam xD Enzo z ziemniaczaną twarzą :(

0

@Encore Źródło z dupska

0

@dniel Glowa nie działa dobrze

1

@bartas97 @arasz1819 w końcu dojechał brazola

13

@Kgorecki2500 Wtedy pozew o molestowanie

0

Hahahaha XDD co gość

0

@Faro Tak nie bardzo

1

@HarveySpecter W końcu siedzisz w szatni razem z Xavim i wiesz jak jest

2

Enzo to jest kocur

2

Nieważne jak dobre stroje by miały czelsioki, to ta 3 niszczy cały efekt

0

O nasz przyszły zawodnik strzelił na 3-1

0

@Pawlak1992 Czyli jak za dawnych czasów jeszcze przed Suarazem

0

Real Madryt pokazuje swój mental wygrywając mecz w skorumpowanej lidze

0

Co ten Salah na odklei

0

@Medium Malik udowadnia że z każdym rokiem da się być coraz gorszym pod każdym względem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?