8

@marcin000019 W końcu Barca wróci na szczyt, dzięki Marcin

1

@pacior95 Jak do końca roku wróci na boisko to sukces będzie

1

@Wittgenstein Carnage i brak R, nieźle xD

9

Słychać było trzask na La Rambli ajajaj

15

@FC1899Barca Ludzie co Wy na tych baniach macie? Ustawiał sobie piłkę, a tamten mu ją odkopał. CR7 machnął go w ramie i poszła symulka, że niby w twarz dostał xD

0

@amanter Machnął ręką w powietrze i co

1

@Rust_Cohle Chłop odszedł z cienkiej Barcelony i od razu zaczął strzelać, zobacz jak

12

@HansFCB Ale teraz to już na pewno odpali

1

Czyli 7 praktycznie jakby była zastrzeżona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Bayern to już w gacie robi ze strachu

0

@Borry Jeszcze bardziej boli

5

Braithwaite & De Jong, jak to wygląda w ogóle? Co to jest? Za jakie grzechy

1

@MaTt_BarcaFan Myślałem, że kompromitacja będzie dopiero w meczu z Bayernem, a tu klub inne plany miał

7

Rayo lepszego napastnika ma, ale dymy

2

Niestety i dojdzie do tego chorego dealu

3

@KacperVEB No zostaje De Jong w Sevilli przecież

1

@masq Już się zlecieli, brainlety

0

@barcelonaLM Serio tak się czuje xD Jeszcze ten live u Fabrizio odpalony

0

Romano mówił na live, że wszystko wystarczy podpisać, chore akcje się tu dzieją

0

XDD Klub mem, co tu się wyprawia

3

Nie da się już patrzeć na to wszystko, co za kompromitacja, ehh

1

Atletico co pompe musi z nas mieć to jest niemożliwe

1

Dalej mam nadzieję, że to kolejna seria plot z tym De Jongiem, ale zadajmy sobie jedno pytanie, serio Manaj byłby od niego gorszy?

2

@YNS Nie no żartuje, ale straszne nazwiska się tu przewijają

0

@AmigoBlancos To już bym tego Mariano wolał niż te wynalazki co tu piszą

5

De Jong za Griza, nie dziwie się jak do tego dojdzie, trzeba się jakoś skompromitować na koniec

2

@Kgorecki2500 Jeszcze Mingueza jest, kto wie

19

@marcin000019 XDD Dzięki Marcin za analizę

1

To na Bayern w napadzie Brait - Depay - Roberto i lecimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?