3

@HERORICH2 Piszesz tak, jakby Atletico wygrało LM, a Felix nastukał niesamowitą liczbę bramek. Tymczasem ta widoczność to wejście z Lipskiem, po którym w sumie i tak było odpadnięcie. A statystyki mieli praktycznie takie same.

5

@HERORICH2 Lubię Felixa, ale jeśli Griz zniknął, to on zapadł się chyba 10 metrów pod ziemię.

1

@HERORICH2 Atletico myślało, że dostaną mistrza świata.. Co Wy tam bierzecie chłopaki?

1

Panie i Panowie. Żeby troszkę odpocząć od tematu Messiego, bo i tak się niczego sensownego nie dowiemy, proponuję.. dyskusje, zabawę?

Którzy aktorzy, Waszym zdaniem, są przez takiego przeciętnego widza przypisywani do jednego filmu, oceniani przez pryzmat jakiś słabych produkcji, w których brali udział na początków swoich karier, bądź różnych szmir, a tymczasem posiadają naprawdę ogromny warsztat aktorski.

Ode mnie poleci Robert Pattinson. Często, gdy jest gdzieś wymieniany, pojawia się jakaś osoba, która od razu mu mniejsza, nie traktuje poważnie i przypisuje do sagi "Zmierzch". Chociaż wydaję mi się, że już od dłuższego czasu zaczął z sukcesem pozbywać się tej łatki i rolami w takich filmach jak "Lighthouse" czy "Good Time" udowadnia swoją wielką wartość. Mam nadzieję, że jako Bruce Wayne pozamiata raz na zawsze.

0

@LuisSalvano No to jest klasa, niczym David Villa na boisku

23

@GIGAKOKS Ludzie piszą o aktualnym, najbardziej gorącym temacie. O możliwym odejściu najlepszego piłkarza w historii futbolu. SZOK!

0

@msmsms We will say what time will tell

2

@Pablit Aktualnie niepotrzebny zawodnik.

5

@marcin000019 Marcin dawaj ankietę i lecimy

1

@RomanHoffer Wiosna, cieplejszy wieje wiatr

Ale jesień ma swój klimacik

5

Szczerze, ta sytuacja jest tak abstrakcyjna, że to odejście Messiego w ogóle nie może do mnie dotrzeć. Jak pojawią się oficjalne decyzje, to będzie taki gong w głowę jaki dostawał Artur Szpilka podczas swoich walk.

0

@Messibestplayerintheworld Piłeczka będzie tak śmigać, że paanie

3

@Encore Mi teraz wraca po tym trailerze, narobili hajpu tylko

2

@Encore Takich ludzi się szanuje

@Coutinho007 Dziękuję, wzajemnie

4

@Encore Mroczny Rycerz pilnuje porządku

1

@Barca1922 Ja się zdziwiłem, bo nic mi nie mówił. Taki z niego właśnie kumpel.

0

@LuisSalvano Zawał to może nie, ale jakiegoś ataku fizycznego na jego osobę bym nie wykluczał

0

@masq Doctor Strange też oddał kamień nieskończoności Thanosowi i wiedział, co robi... soo

6

Messiego oglądam od daaawna, właściwie, to nawet stał się w pewnym momencie idolem. Miałem z tyłu głowy, że nadejdzie ten dzień, w którym będzie trzeba go pożegnać. Tylko bardziej widziałem jak kończy karierę w Barcelonie, po królewsku, a praktycznie każdy kibic oddaje hołd, zalewając się przy tym łzami.
Minęły lata, a tu wiele znaków wskazuje, że jednak będzie inaczej. Jeszcze wczoraj wypychałem to z głowy, ale dzisiaj mam taką świadomość, że on naprawdę może odejść. Nie takie rzeczy w futbolu się działy. Ehhh.. po prostu trzeba się chyba na to przygotowywać, łzy i tak pewnie polecą.

0

Fabrizio Romano podaje, że McKennie w Juve, 3mln za wypożyczenie i 18mln za wykup. Ciekawy transfer.

0

@SHIBA Shiba to marka

68

Pozostanie Messiego, odejście Bartomeu i amigosów. Tego życzę sobie i Wam, piękne damy i piękni panowie. Pozostaje po prostu czekać.

1

Chwilę mnie nie ma, na stronę wejść nie idzie, od razu instagram, Fabrizio Romano potwierdza, Puyol dodaje komentarz, dramat... Idę płakać w poduszkę.

3

@justfootball No i przywiezie ten puchar Ligi Mistrzów na Camp Nou jak mówił, 200iq

4

Chwilę cię nie ma, a na La Rambli już dymy

8

@RomanHoffer Zazwyczaj chodził z setką, to nie wiem

0

Swoją drogą, to Busi ma 32 lata, ale już teraz nie widzę dla niego innego miejsca niż MLS, czy Vissel Kobe. Oczywiście pomijając to, czy da się z tej Barcelony wyciągnąć. Tak archaicznego typu zawodnika, raczej żaden poważny klub by nie wziął. Pewnie nawet te ze średniej półki miałyby wątpliwości.

32

Dobrze, że Busquets jest wolny, to nie ucieknie przed potężnym Koemanem

3

@Danny Gaucho Może jak będziesz jechał w następnym roku na te wakacje do Ciechocinka, to się spotkacie

20

Jak Fabrizio potwierdza, to trzeba niedługo przygotować się na komunikat o odejściu Luisa. Mam nadzieję, że dostanie królewskie pożegnanie, bo zasłużył na to jak mało kto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?