- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
3
Żarty żartami, ale nie zdziwiłbym się, jakby w niedalekiej przyszłości Barto padł na zawał. Praca jako prezydent Barcy (nawet będąc nieudacznikiem) jest na pewno stresująca. A to, co od jakiegoś miesiąca się dzieje (zwłaszcza od paru dni) na bank nie odbije się na nim bez echa. Stary nie jest, ale swoja lata już ma. Poza tym, to wszystko zaczyna iść coraz dalej. Ludzie go nienawidzą, wyzywają, osaczają. Jeszcze trochę i dostanie w pysk. Jeżeli jakimś cudem Leo by odszedł to wtedy ruszy lawina ze zdwojoną siłą, a Bartomeu nikt tego nigdy nie wybaczy. Jeśli oprócz tego musi on przed końcem swojej kadencji zataić i posprzątać różne brudy, za które poszedłby siedzieć, to jest w sytuacji bez wyjścia, bo czy zostanie, czy odejdzie (nie mając czasu na posprzątanie) będzie miał przesrane. No, ale cóż... Sam sobie zgotował taki los.
11
@LuisSalvano Ktoś kto robi takie wałki raczej nie trzęsie portkami z byle powodu. Co by o nim nie mówić, to jednak trochę jaja ma, że jeszcze się nie podał do dymisji i chcę to ciągnąć dalej.
0
@LuisSalvano Barto nawet jak sam nie padnie na zawał to ktoś mu w tym pomoże.
0
@LuisSalvano Zawał to może nie, ale jakiegoś ataku fizycznego na jego osobę bym nie wykluczał
3
@PerpetuousDreamer Nie wiadomo, czy to kwestia jaj, czy wybór mniejszego zła. Jeżeli w papierach jest totalny burdel, którego posprzątanie zajmie kilka miesięcy, ma na koncie różne grube wałki to czeka go paka. Może uznał, że woli być gnojony przez kibiców na wszelkie sposoby niż trafić na kilka(naście) lat do pierdla.
1
@Esteban_ No dokładnie. To nie problem dowiedzieć się, gdzie mieszka.
0
@LuisSalvano Pamiętamy jak skończył Russell