0

@shinthps Wiele rzeczy się da załatwić tylko potem będą katusze

14

@SeeleyBooth Ukradłem dla ciebie rower

1

VAR jest najpiękniejszy, brawo Auba

1

@kenneth99 Razem przejdziemy przez tą szarą rzeczywistość rozrywając ją perłowym pazurem

1

@Kajtek77 Klątwa już rzucona została

3

Kanonierzy jazda po wygraną

4

@Barca_Big_Moment Szkoda, że na wyjeździe nie

1

@neymarjr_143 Strefa vip, tylko trener tak nosem ciągnie, że strasznie wieje

1

@Veil5ide Nie musiał pisać bo niejednokrotnie to mówił.

5

Dobrze, że chociaż FC Ulani są w formie

1

@SeeleyBooth Somsiad jak zawsze z wielką klasą

16

Dokładnie 7(!) lat temu Barcelona wygrała w bólach na wyjeździe z Sevillą 3-2. Do remontady doprowadził Fabregas strzelając dwie bramki, a także wchodzący z ławki David Villa, który zapakował gola w doliczonym czasie gry. Taka luźna anegdota.


2

@Janiama Ale tu będzie walka. Poszło na Cristiano.

1

@norbi77 Aż bym oddał portfel i telefon

1

@Janiama Szacunek wieczny dla tych gości. Czarno na białym, to już movement, a nie muzyka.

0

@amanter Czyli rzadko

42

Ta pasja, energia, emocje Cholo, to jest trener za którym idzie się w ogień.

1

@Grzesior667 Poćwicz te pancze Grzesiu

30

Nie mogę patrzeć na Casemiro bo się gotuje od razu

1

Ale on mnie wku z tą swoją łapą przy faulach

5

Dawać mi tu porządne partidazo, vamos, jedziemy

0

Dembele oddawaj fartucha

0

@KamQiX Sam Pulisic

2

@MikusBarca Zasłużone, niech wraca Kubuś :(

9

@kenneth99 Słaba obsługa, klienci gburowaci i drą jape, nie polecam.

6

@Rewolucja123 Nie bo na wyjeździe gramy

5

@NeroTFP Kuba to panna

3

@Janiama Cristiano i Ronaldinho, a w bezpośrednim starciu Portugalczyk.

6

@masq Suarez ława, Griezmann środek.

4

@kenneth99 Wieczorem to pewnie będzie się z wujaszkiem sparował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?