Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie Griezmann, ja się pytam gdzie jest cieszynka hotline bling
7
@lucas/catalan Danny'ego Gaucho
1
@kerouac Mi się drugi podobał tak jak pierwszy, fajnie się zakończył, król Serpents, myślałem, że ten wątek będzie ciągnięty, a porzucili to totalnie i jakaś sraczka wyszła
@Grzesior667 Grzesiu szacuneczek
1
@Grzesior667 Oby to szło w dobrą stronę, bo brakuje mi klimatu z 1 i 2 sezonu, wątku Serpents, ten 3 już mocno średnio czułem
9
@neymarjr_143 Azjatycka myśl szkoleniowa w pełnej krasie
4
@Danny Gaucho Steven, Daniel Agger i będzie gitara
7
@Chwytliwy A Ty kiedy jakąś pannę do domu przyprowadzisz co?
3
@kenneth99 Rapgrę se wcinam #Panenka
13
@MesQueUnClub96 Chłop z mcdonalda wrócił i jakieś wywody tworzy
0
@Danny Gaucho Mój ulubiony rajdowiec
2
@kewin Dla mnie spoko opcja, wolę zagrać w drugiej rundzie na Camp Nou i pewnie o późniejszej godzinie.
12
@krzychu1526 Jeszcze Hiszpania Krzysiu
3
@SeeleyBooth Villa z Iniestą dalej by tych świeżaków zamiatali
4
Ale bym sobie obejrzał taką Hiszpanię Don Vicenta del Bosque :'(
3
@SeeleyBooth Somsiad się nie denerwuje
9
@Chwytliwy Czyli coś tam zmajstrowałeś? Oj Andrzej
16
@amanter Ma, a co?
3
@neymarjr_143 That's right boyz
0
@DonMatteo901 Co to jest za geniusz, nie mam słów.
0
@damianex10 No prosiaczek poszedł w masę
8
@Danny Gaucho To jeszcze La Rambla MMA
0
@masq Wayne, imo lepsze od The End of the f world
1
@kenneth99 Polski Valverde
0
Ahh te Orły Brzęczka.. Oddajcie już piłkę klubową :(
0
@BigShaq Cudowna koszuleczka
0
@Socjopata Le pahre sa frą, mnie nie ma teraz
4
@Socjopata
6
@kenneth99 There is no punchline
0
@SeeleyBooth Paulito Dybala
1
@Transu96 Uu, a co to za przystojniak