0

Wiedziałem że Araujo nigdy nie będzie Piwie pod względem rozegrania ale kurcze myślałem że cokolwiek się rozwinie w tym aspekcie a tu kicha jak było tak jest

1

Czyli myślę że można obstawiać że połowę składu na rewanż z BVB znamy. Ferran, Gavi, Frankie, Martin i Cubarsi zagrają

2

@Safrani tylko ja to mam wrażenie że takimi debatami bardziej się nie zdobywa niezdecydowanych tylko zniechęca i ludzie głosują na tych co najmniej wkurzyli. Ja się przyznam że jestem człowiekiem który na polityce się nie zna nic, nie chodzę na wybory, nie oglądam programów politycznych itp. wczoraj oglądałem 10min tą debatę i mnie głowa rozbolała

2

@blakkudium hmmm no nie wiem nie wiem. Tebas uważa zapewnie inaczej, ja mu wierzę

0

Wgl czemu tyle problemu jest z rejestracją Olmo czy Victora a odnośnie rejestracji Szczęsnego cisza? Może kiedyś było pisane ale nie wiem

0

Ile jest przychodu za wygranie meczu w ćwierćfinale LM?

2

@kcule14 nie wiem co ale niech Kompany cokolwiek wymyśli by ten Inter wyeliminować, dwumecz z nimi to będzie dramat

1

@CLS63AMG napewno w weekend Garcia na SPD za Pedri by wkoncu dychnal, Gavi za Fermina i Ferran za kogokolwiek z trio ofensywnego

1

@stool no hejt był rok temu czyli pół roku temu jak grał beznadziejnie. To czemu wtedy go mieliśmy nie krytykować?

0

@Danny Gaucho w sensie?

21

@stool i ten hejt był w 100% słuszny bo miał chore wynagrodzenie a grał jak Krzysiu Mączyński.

0

Flick jeszcze z Fatiego zrobi wartościowego zmiennika. Nie w tym, ale w przyszłym sezonie

0

@kamiVeB wygrać z LAL czy Denver a przegrać z Spurs czy 2-3tyg temu z Filadelfia.....naprawdę mieli potężne szansę na top 4 to skończą na 8

0

Schodzi Yamal wchodzi Fati....umarł król niech żyje krol

0

Co ten Flick robi.....

1

Fermin cholernie ciężki piłkarz do oceny. Często irytuje, często robi atak na raz co kończy się minięciem w łatwy sposób ale jak na takiego piłkarza, bądź co bądź nie klasy światowej, ma zajebsite liczby

0

@Patriskos kartki nie dane 1-1, Balde też powinien zobaczyć w pierwszej polowie

0

Jeszcze jedna i będzie uper, dwie to będzie genialnie

0

@Eklerek strzałem z 20cm

0

@Terapuls eeee wczoraj lekki pogrom byl :D

0

@Azi ale Ty nie rozumiesz xd Ty szukasz pozytywów na siłę. Zamiast przyznać że gra do dupy, nawet tego Twojego wyimaginowanego zadania jakimś odciąganie rywali nie robi bo do nie skacze jeden gość.

0

@Azi chwalisz Lewandowskiego tylko dlatego że jest Polakiem. Naprawdę jeżeli widzisz jakikolwiek plus w jego grze to znaczy że oglądasz mecz sprzed kilku lat

0

@Azi ja nie umiem oglądać meczu a on nie umie przyjął piłki a Ty nie umiesz być obiektywny. Gdyby tak zagram Ferran to byś już go sprzedawał

0

42min gramy 10-12bo Lewy to najlepszy obrońca BVB. Sorry ale w obecnej formie Lewandowski i Ferran to jak Rasiak i Ronaldo

8

Lewandowski kolejny mecz dramat. Jego by Mertesacker wziął na wyprzedzenie

9

Jak to mówi Paris Platynov Kunade the fuckin wall

0

Już powinno byc 2-0....ta naszas skuteczność czasami jest komiczna

0

Fermin i Lewandowski....na najważniejszy mecz nie wystawiamy będących w lepszej formie Ferrana i Gaviego, ryzyko

0

@Kuba_6 jak można grać w sport w którym się kopie piłkę a nie odbija

0

@Piotrek1993 tak naprawdę z pozostałych ekip tylko Inter jest dla nas rywalem którego faktycznie powinniśmy się bac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?