5

Wielka szkoda ze Bilbao dziś bez Nico, jednak to duzy plus dla Realu

5

Ale dajcie spokój. Kolejny mecz który wygrywamy dzięki nielegalnie grającemu Olmo

0

@Criss18Barca narazie ZZ Kołodziej się nie popisał :D

5

@Kinginiesta jechanka? to inna stronę czytamy w takim razie. Lewandowski tu ma parasol ochronny

4

@Arden uuuu to La rambla już nienawidzi Pedriego, Przeciez na Lewandowskiego złego słowa powiedzieć nie mozna

9

trochę dziecinne zachowanie

0

no i pięknie, LAL porażka z Minessotą :D moze nie będzie tak jednostronna seria jak większośc znawców zapowiadała

3

@tbas no błagam.....chyba nie chcesz mi powiedzieć ze jakby tu był Vinicius to La rambla nie domagała się czerwonej.

1

@Rewolucja123 gdyby nie kontuzja to by tak było

9

@tbas no nie wiem, moze i ciosu nie było, ale jakby tak Vinicius zrobił Kounde to by było pisanie ze wypuszczony z zoo :D

0

bycie napastnikiem w futbolu to najlepszy zawód swiata. Zarabiasz miliony, przez 90min fatalnie wykonujesz swoje zadanie, raz dobrze zrobisz i jesteś bohaterem.

1

Clippers zdrowi mogą zagrozić OKC.....ale Kawhi nie będzie zdrowy

1

Olmo może i jest podatny na kontuzje ale jak gra to to kozak.

4

I w takich sytuacjach wychodzi brak ogrania kogokolwiek. Na wygranie meczu wpuszczasz Victora który nie grał x czasu. Naprawdę jak wygrywaliśmy po 3-4 powinien wchodzić

2

Kolejny genialny mecz Lewandowskiego. Kilka kluczowych interwencji dla rywala

1

@budel17 bo powinien dostać czerwona

5

Może i Yamal.ma 17lat ale jest wart wynagrodzenia każdego możliwego skoro jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem tego zespołu obok Pedriego w tym sezonie. Liczby to nie wszystko

3

Jakiś Pavlidis, jakiś Guirassy jakiś Iglesias strzela nam hat tricka.....a Lewandowski podać piłki na 3m nie umie do cholery!!!!

1

Lewandowski oddać piłki nie umie.

3

Zejście Ferrana i zostawienie Lewandowskiego to żart.

0

Mówcie co chcecie ale każdy z nas wie, że Lewandowski by to strzelił 4m nad bramką

0

Ale dramat.... Boże jak my jesteśmy uzależnieni od 17latka

1

Wynik nie jest sprawą sędziego. Naprawdę nie dramatyzujcie

2

Duet Martin-Lewandowski to duet na miarę Wawrzyniak-Brozek

0

LO w lato to konieczność. Naprawdę Martin to dziś dramat. Szczerze bym się zastanowil czy nie ma tam jakiegoś 17latka w szkółce

6

I Fermin biegnie 30m i podaje niecelnie na 3m....

0

@Romario87 gorzej niż kibice Realu się zachowujesz

0

@Gaucho już bez przesady :D na tym filmiku to tylko Rudiger zachowuje się jak debil

0

Fermin to jakieś taśmy musi mieć na Flicka. Rozumiem stosować go do rotacji ale chłop gra zdecydowanie za dużo względem tego co pokazuje

0

@Encore 21 lat i już film.....absurd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?