FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca gorszy niż Lewandowski w tej formie nie będzie
2
@Filipem przecież tu jest dokładnie to samo.....nie wiem co tam się dzieje, ale to co tu się dzieje jest żałosne. Tylko narzekanie na sędziów, nawet po wczoraj
2
@magister97r nie powinien wracać. Już jest w takim wieku i takim stanie że co mecz by były obawy że coś się stanie
1
Ta kolejka serie a jest śmieszna
0
@Krzysztof1987 śmiejecie się z kibiców Realu a tu taki sam "obiektywizm". Jakby za takie coś gwizdnięte karnego przeciwko nam to pierwszy byś pisał ze liga ustawiona pod Real. Absolutnie tam nie ma mowy o karnym
0
@Krzysztof1987 błagam powiedz, że z tym karnym to zartujesz......
2
@fart 76 piąty "proces" w 10lat chyba
0
@partymaker polecam przeczytać pierwszą linijkę mojej wypowiedzi.
Wam nie dogodzi się nigdy; wkońcu nie było meczu gdzie główny sędzie dał jakąś czerwona z tyłka lub nie dał ewidentnej; nie odgwizdał jakiegoś karnego widmo; a Wam dalej nie pasuje.
Choć już wczoraj czytałem w czasie meczu, że sędzia kupiony i wpływa na wynik meczu....
0
ogólnie jak na hiszpańskie standardy ten główny wczorajszy sędzia miał solidne zawody; to nie jego wina że na varze mu tak sytuację przedstawili. Mecz łatwy do prowadzenia, ale w Hiszpanii nawet z łatwych meczy może wyjść wiele kontrowersji. A wczoraj? Może jakieś 2 kartki powinien pokazać, ale to już takie doszukiwanie się problemu na siłę
0
@takisobiektos Suns to chyba obok Wizards i Bulls najbardziej chora organizacja ostatnio
4
Najwyższa pora zastąpić Lewandowskiego Ferranem w pierwszym składzie na najważniejsze mecze, przynajmniej na ten moment. Lewandowski jest dramatyczny, jeśli nie ma karnego ani sytuacji z 5m to nie daje absolutnie nic.
0
@kuz nie, proszę. Powiedz że to fake xd
4
Ale idiotyzm. Co on sobie sam linie rysowal? Xd
0
A ten co, w siatkówkę gra?
5
Nie ma karniaka to i skuteczności nie ma
2
No to żeśmy się nacieszyli byciem liderem
1
@SinMistico cyrk to co oni grają
0
@Jeremy1899 już bez jaj. Sędzia na razie nie jest zły. Nasi są beznadziejni po prostu
2
Ooooo Harry Maguire, ooooo Harry Maguire
0
@Mitch_Atleta to nic nie mówi o pozycji bramkarza xD
0
Ale trzeba przyznać że Real potencjalną drogę do wygranej LM miałby jedną z najcięższych w historii. City, Atletico, a potem potencjalnie Arsenal, Liverpool i Bayern/Barcelona w finale
2
@escarabajo pamiętam jak Vietto w Fifie kupowałem jak grało się karierę jakimś słabym klubem typu Bilbao czy Villareal, nie drogi był
0
@Kubsoleon Oby, może obawiam się tego bardziej patrząc na taki dwumecz z np Eintrachtem, wiem że to już inny zespół ale obawa jest
0
Widząc jak nasi sobie radzili w meczach z Bayernem czy Realem to chyba lepiej PSG niż Benfica..na PSG wyjdą zmotywowani i będą mieli w głowie to że samo nic nie przyjdzie (przynajmniej tak powinni myśleć), a na Benfice to pewnie wyjdą jak na jakieś Leganes czy cos
3
@Mitch_Atleta zdecydowanie Ibra, Haalanad technicznie jest ułomny jak Rasiak tylko że szybki i silny
2
@Krzty znaczy pod kątem sportowym debaty nie ma. Djoko jest najlepszy
0
@Kamiloza91 od listopada gra super. To u nas jest podnieta i czekanie na Bernala który zagrał 4 mecze?
0
@mientusek1407 na razie to ich zdecydowanie najlepszy stoper. Ancelotti byłby głupi gdyby go odsunął od składu gdyby wrócili wszyscy do zdrowia
0
@szymonekk no trochę przesadzacie
0
@Eklerek nie no już bez przesady, tu takiego wybitnego nic nie było....