FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy wejście kabanosa nie było na złamanie nogi?
2
Czy ten debil właśnie powiedział do sędziego Fuck Off a ten większy debil nic nie zrobił?
4
Na ten moment to powinien grać w podstawie zamiast Lewandowskieho
7
@okiemtypera_lucaxx95 nie no błagam xd przecież jest całkowicie na odwrót. To Pena nie odwalał nic. Szczęsny a to karne, a to wyjście na złamanie nogi Balde, a to czerwona kartka
0
@Encore Van Dijk ma aurę jakby w Realu grał. Gość może zagrać koszmarny mecz a i tak cicho o nim będzie. Zagra łokciem i tak cisza
0
@Azazel_Pazuzu ale przecież Lewandowski psuje jeszcze więcej okazji
0
No i trzeba pomyśleć kto jest naszym najlepszym napastnikiem. Lewandowski od listopada to poza golami z karnymi to poziom Rasiaka
0
@kuz ale tu jest to samo jak grają z takimi drużynami i wygrywają więc o co chodzi
1
Pedri potwór
0
@Rupert_Haubica ale no za kogo on ma grać? Mecze przedsezonowe a ważne mecze to dwie różne sprawy.
0
@kanver_ przypominam że on grał w Bayernie w bundeslidze. On jedynie co musiał to strzelić z 3m, 5m czy tam 8m. Suarez to inna, wyższa półka
7
@Kamiloza91 karierę lepszą ma Lewandowski, ale piłkarzem lepszym był Suarez. Jednak w Bayernie nazdobyeal wiele pucharów Lewandowski. Ale te sezony które miał w Barcelonie Suarez czy Liverpoolu gdzie w pojedynkę prawie zdobył mistrzostwo to świadczy że piłkarsko był lepszy
1
Widząc Viniciusa, Rudigera, Bellingama czy tego Endricka to po Carlo jest tylko jeden trener który tam pasuje. Bordalas i na PO ściągnie Nyona
0
@escarabajo nie no ale serio xD nawet sobie obwód łydek mierzyłem i takie same :D
0
zdarzyła się wam taka akcja, że spodnie zamowione przez internet miały jedną nogawkę szerszą niż drugą? xD kupiłem spodnie i lewa noga wchodzi bez prolemu 1,5cm luzu, a druga jest ciasna :D
2
@okiemtypera_lucaxx95 no właśnie, dlatego wg mnie nie można porównywać Lewandowskiego do Benzemy czy Suareza, to po prostu inna, wyższa półka ta dwójka. Oni poza zdobywaniem mnóstwa goli umieli też coś sobie sami wykreować czy też wykreować coś kolegom. Mówię o porównaniu ich prime bo wiadomo ze długowieczność stoi za LEwandowskim
10
@okiemtypera_lucaxx95 ale przecież wiele razy było tu pisane ze wg Marci czy Mundo Lewandowski był najsłabszy na boisku; Lewandowski to kozak w kończeniu akcji, spokojnie top 3 napastników w XXIw, ale poza tym to znacznie cześciej bywa sękiem niż wirtuozem techniki
0
@michal26 graliśmy u siebie. Teraz gramy na wyjeździe. I CdR jest jeden mecz. Jak gdzieś miał odpoczywać to w weekend, zdecydowanie nie teraz
1
@BulaKG to już lepiej było mu dać odpocząć w weekend u siebie niż na wyjeździe gdzie z Valencia zawsze jest ciężko
2
Lewandowski nie powinien siadać ze względu na odpoczynek tylko po prostu nie powinien być pierwszym napastnikiem. Chłop jest tragiczny od początku grudnia
0
@barcelonaLM bo to debil jak każdy sędzia w Hiszpanii i myli się w meczu Elche vs Levante także. Naprawdę za niedługo o aut się będziecie czepiać
1
@barcelonaLM nie no ale już o różne się czepiać to już gorsze niż zachowanie kibiców Realu xd
0
@sergio5 to jak tak powiedział to Ferguson ma mentalność zwycięscy jak Koeman czy Xavi
0
@blakkudium to co, 60mln tym razem za no name czy już pod 100rzucą?
1
@michal26 trójka Reaves Doncjc i LBJ i w każdym meczu wyniki 14-150. Zero obrony. Jak chcą ściągnąć wartościowego centra to Reaves musi iść w tej wymianie. Chyba że chcą jakiegoś Nurkixia
0
@ShawnC trochę lepszy jest xd przynajmniej nadrobi szybkością
0
@Cyzix na szczęście na PO jest taka lipa że kogo.nie ściągną to będzie duże osłabienie względem Carvalaja
0
@La Pulgaa akurat widząc jak słaby jest Trent w obronie to nie obrazilbym się gdyby do nich poszedł.
0
@D10SLEO jak za pensje jaką brał Alves podczas drugiej przygody to tak
1
Jakieś tam źródła na Twitterze (nie Charania) donoszą potrójny trade. Wiggins do Jest, Butler do Suns....i Durant do Warriors xd ale to by była ironia