2

Lewandowski i Raphinha do zmiany. Dawać Olmo i Ferrana

0

Kane by to skończył, a Lewandowski......no cóż, sęk

3

Nie no jak ktoś wini tu Pene to jest debil

0

Brawo Raphinha. Jak zawsze.

0

Raphinha nie w takim meczu.....

0

Nie sądziłem że może być większe dno w świecie trenerskim niż Mourinho w Realu. Bordalas przebija to z palcem w tyłku

0

No ja nie wiem, tam był chyba spalony 61min temu, chyba należało cofnąć

2

i lepszy bramkarz gra i bardzo dobrze

0

@BulaKG kurs był 1,2 i akurat podbił mi do bonusu

0

oczywiście NEwcastle 9wygranych z rzędu, człowike psotawił na 1X i przegrywają xDDD

1

Kounde wygląda jak cyborg, ale pasuje mu dać wkoncu odpocząć bo będzie powtórka z Inigo

0

@kuz no wiadomo, napisałem to tylko by podkreślić, ze oni po prostu nie znają przepisów albo są ślepi

0

@blakkudium Wiśnie wygrają, bo postawilem na Newcastle

3

@norbi77 znaczy w Hiszpanii jest tak, że jasne sędziowie pomagają Realowi, ale druga sprawa jest to że oni są po prostu debilami, którzy nie znają się na swojej robocie. Mnóstwo razy były akcje gdzie coś odwalili w meczu jakiś średniaków jak np Leganes vs Rayo

6

@aspr1me za mało się o nim mówi jak na jego wiek. Jakby miał 25lat i tak mecz po meczu wbija się do czołówki obrońców na świecie

0

@Dalhi trójką sprzodu nic nie wygrasz, Felix w paru meczach też pomógł, zresztą grać u Xaviego, a grać u Flicka to dwie zupełnie różne rzeczy

0

@Barceloniarz987 Gavi, Olmo by rzeźnicy połamali, a Gavi w formie i sprzyda się ktoś kto też ich poskrobie po kostkach

0

potencjalne wypożyczenie Rashforda to dla nas zbawienie. Może i w United nie błyszczy delikatnie mówiąc (jak wszyscy) ale na ten moment my mamy 3 napastników
+Torresa który oprócz bramek nie daje ani dryblingu ani asyst ani nic. Rashford jaki jest taki jest, ale do rotacji na LS czy napad przeciwko takiemu Alaves będzie zajebisty. W dodatku jak przyjdzie np cwierćfinał LM przeciwko Interowi np i bedziemy przegrywać to chyba każdy zdaje sobie sprawę, że tą jedną akcję z ławki możę zrobić własnie Rashford, a nie Torres czym tym bardziej Victor

3

@LOPEZ16 zdecydowanie Breaking Bad. Zabierałem się kilka razy za niego po czym za każdym razem obejrzałem kilka odcinków i odpuściłem. Raz się zmusilem by obejrzeć całe i jak się skończył to się ucieszyłem że już koniec

3

Już było wiele drukowanie na ich korzyść ale dziś to przebija sam siebie ten debil z gwizdkiem. Co, jak będę karne to zabroni stać bramkarzowi na linii?

3

I tu nie sprawdzali spalonego a wczoraj pół godziny linie rysowali

3

Takie wały będą dopóki sędziowie nie będę na głośniku w trakcie meczu

6

A nasze spalone sprawdzali 10min a tu nic xddddd

3

Szpakowski i te jego "nie kto inny jak..." Xd

1

@matirix20 bo w zeszłym sezonie był dokładnie takim piłkarzem jak napisales

1

@La Pulgaa patrząc ile gra Torre to na jedno i to samo wychodzi

3

@D10SLEO pamiętam pierwszy taki legendarny mecz Varane gdy całkowicie wyłączył Messiego z gry, Cubarsi jak nie kontuzje to może zajść jeszcze dalej

0

@PatrykBarca wystarczy obejrzeć każdy jego mecz z zeszłego sezonu.

2

@PatrykBarca to drugie to jakaś abstrakcja, ale już bez przesady że komentarze odnośnie Rapfinhi nie były trafne. Gość dopiero w tym sezonie wygląda super, tak to był poziom odrobinę lepszy niż Ferran

1

@CLS63AMG rok temu Raphinha nie umiał wgl dryblować. TAA by przedrybowal raczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?