FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie do fanów NBA: najlepsza 5 Europejczyków w NBa na przestrzeni ostatnich 5-10lat?
0
Jeszcze nie oglądałem, ale bez urazy dla Goto, Wilk jest zdecydowanie lepszy, a i Ibushi ma taki styl który może pasować Ospreay
1
Dla fanów wrestlingu: na Wrestle Kingdom Ibushi vs Ospreay....kolejny 5* pewniaczek
6
Bardzo dużo rotacji jak na mecz o nic...
0
Alena ma już 21lat!!!! To nie 18latek by się ogrywał. Jeżeli przy takim meczu, przy takim wyniku nie gra tych 25min to on zagra jeszcze w tym sezonie z 100min w CdR i tyle
0
Sorry, ale trzeba być psychicznie chorym by zrozumieć zmiany tego trenera
2
Do fanów Valverde ( głównie do jednego, nie napiszę nicku bo nie chce znowu bana): jak wytłumaczycie brak zmian?
0
Gol stracony? To teraz Vermaelen wchodzi
1
Mecz meczem, ale to jest idiotyczne że przy takim wyniku tych 20min nie dostanie Alena... Na to już jest brak słów
0
a Alena to czemu jeszcze nie gra?
1
Predzej Sevilla wygra La Liga niż Liverpool Premier League
0
Chciałbym by nasi tak " klepali"
0
Kto wg Was jest lepszym piłkarzem w swojej najwyżej formie: Parejo czy Banega?
32
Tyle kontuzji, a i tak Alena nie zagra w pierwszym składzie..... Argument, że to byłaby idiotyczna decyzja bo derby, jest słaby, bo akurat w takim meczu może się pokazać. Niech Valverde ma chociaż raz jaja i postawi na młodego przy tylu kontuzjach.....
Marzenia
0
Może i zawiść, ale tutaj akurat znacznie lepiej by od nas wyszlo
0
Tylko Niemki
3
" zobaczymy, ile minut będzie dostawał" znając Ciebie to by na tyle było tych minut
0
Nie da się docenić czegoś czego nie ma
2
Zawsze mnie to bawi. Co Gomes pokazał w Valenci? Był istotny, ale nie kluczowy w najgorszej Valencia od lat, także tam też nie grał super
1
Alba zacmiony jak jakiś bokser po ciężkim ciosie, nie wie w ktora stronę biegnąc, ale ten Valverde woli go trzymać niż dać szansę Mirandzie. Rewolucja123, co o tym myślisz? Genialna decyzja Valverde. To jest trener, nie to co my tutaj
21
A ja jestem pewien, że w szatni Dembele dostanie mocne słowa krytyki od Valverde za ten drybling
0
Piszę to samo, bo liczę że pewnego dnia w końcu zrozumiesz jak bardzo się mylisz co do Valverde. Może i się gówno znamy, ale widzimy coś, czego Valverde nie widzi. Ciebie nie denerwuje Coutinho na skrzydle? Czy absolutny brak taktyki?
0
Zastanów się i przestań go bronić bo to jest śmieszne. Mam prawo go krytykować za te wszystkie błędy. Jeżeli te 3 rzeczy które napisałem, widzi każdy " ekspert" z La Rambli to jeszcze gorzej świadczy o Valverde skoro on tego nie widzi
3
Przecież to Ty piszesz bzdurne komentarze chwalące Valverde za nic. Co ja napisałem co jest nie prawdą??? Czy te 3 rzeczy które wymieniłem, nie widzi 90% La Rambli???
1
Nie trzeba być ekspertem by wiedzieć jaki skład wystawi dziś Twój ulubieniec. Nie trzeba być ekspertem by przejrzyc taktykę, a raczej jej brak. Nie trzeba być ekspertem by widzieć jak ostatnio gra Coutinho na skrzydle, i tylko Valverde jest w stanie dalej go tam ustawiać
0
Skład bardzo niespodziewany ... To Valverde nie wie, że jednak są trenerzy, którzy unia ustawić druzyne taktycznie?
0
Za co ta karma Dier?
1
Przecież to właśnie dzięki niemu są tak gdzie są. Pochettino to obok Guardioli najlepszy trener obecnie. Gość wgl nie ma pieniędzy na transfery, a cały czas są 2-3 na koniec sezonu
8
Dlaczego? Pajacami byli Ci z Arsenalu co się rozgrzewali. Dier wykonał gest, jakich jest mnóstwo podczas derbów
0
No właśnie nie, bo kolega w RTV musiał dokupić gwarancję