2

Liverpool ma w tym sezonie szczęście do sędziów w lidze, oprócz tego meczu z Arsenalem

0

Wiesz może, ile będzie trwała kontuzja Curryego?

6

Rafinha tu, Rafinha tam. Po jasną cholerę on gra. Gra piach totalny, ten też ma jakieś taśmy Vakverde?

36

Sorry, ale wg mnie nie ma nic głupszego niż po pijaku chwalic się za kim się jest

0

Oczywiście to tylko moje zdanie, ale uważam, że gdyby nie kontuzję to coroczna nominacja do ZP to: Messi, Ronaldo oraz Reus

2

I co z tych powołań? Czemu nie możesz grać tych 20min

1

Trippier, Arnold, Carvalaj są zdecydowanie lepsi

2

Maszyna Robercik nie dał się kontuzji wg komentatorów..... Czy oni wszyscy w umowach mają wpisane wlazienie w 4 litery Lewandowskiemu....

0

Sto razy lepiej wystawic Denisa za Coutinho niż np Rafinhe. Wiem że o nim nic nie napisałes

2

Co tam robi Lewandowski?????

11

Nie rozumiem tego zdziwienia postawa Dembele. Gość zrobił bydło w BVB, zachował się jak szczeniak już wtety

5

Mądrze mówi.

0

Szkoda, że Dream jest jednak trochę słaby w ringu, bo gala ma niesamowity potencjał

3

Sport to mocno przesadził z tymi wyliczeniami

0

A co ten Bismarck ma do parówek?

0

Almas powinien mieć wejście od razu do main eventy, a nawet się nie łapie do składu SD. Gość jest genialny tak samo jak AJ czy Rollins

0

Ale trzeba jasno powiedzieć, że prawie wszystkie strzały leciały prosto w niego

0

Już bym wolał Carlitos niż Dembele. Gosc ma tyle strat że żadne statystyki go nie ratują

0

Czy dobrze widziałem że na rozgrzewce jest Rafinha??????? :d

4

Suarez to genialny napastnik, ale na ten jego " zwód na zamach" to nikt oprócz Wawrzyniaka by się nie nabrał

0

Wielkie dzięki

0

jak to jest z tym reddit. Nigdy z tego nie korzystałem, a teraz mam zamiar. Czy ktoś tutaj wytłumaczy na priv by nie zaśmiecac?

0

aaaaa no tak, Wasze zaszczytne grono trenerów i ekspertów; zacznijcie jakieś wykłady prowadzić xD przecież zwykły człowiek nie widzi jak Coutinho w 80min potrzebuje butli z tlenem, nie widzi jak Rafinha nie umie przyjąć piłki i celnie oddać. Do tego trzeba mieć oko trenera.

0

O pomstę do nieba jest Twój argument: Valverde wie co robi, ja Ci rzucę 4-5 sensowne argumenty przeciw, a i tak Twoja odpowiedź jest: "Wie co robi"

0

Skąd wiesz co bym pisał, skoro nigdy sie o tym nie przekonamy. Bo on myśli tu i teraz. Sorry, ale to chyba normalne, że martwię sie o to, że za 5 lat obudzimy się z Wiliiamem na skrzydle, Malcomem w Chelsea, Alena w Arsenalu, Mirandą w City.

0

Ja wiem wiem, odnośnie Valverde i jego decyzji to Ty masz zawsze rację.

0

Rusz swoją mózgownicą i przeczytaj co ja napisałem. Rok temu Tottenham był znacznie lepszym klubem niż teraz Valencia, Sevilla czy Inter. Więc troche argument bez sensu

0

ale Hakimi nie debiutował w Tottenhamie, tylko w Realu :D

2

Przerażające jest, że Valverde ma tylko 2 zdrowych środkowych obrońców, a i tak Chumi nie zagrał w żadnym meczu( Pucharu Króla nie licze bo to jest oczywiste). To jest dramatyczna wiadomość dla każdego ze szkółki, każdego młodego piłkarza, który przyjdzie z innego klubu. Argument o ciężkich rywalach jest również idiotyczny, ponieważ taki Hakimi zadebiutował w LM z Tottenhamem.

0

Jest i naczelny obrońca :D jak tam? Genialny mecz wczoraj był, genialny taktyczny umysł Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?