0

Rozegranie: Marouf lub Toniutti

Przyjęcie: Leon, Ngapeth, Jauntorena, może Kubiak jako Polaka dodam

Atak: Zaytsev, Wallace, Sokolov

Środek: Muserski, Lisinac

Libero: Grebernikov
A jakbym miał wybierać 6 to: Toniutti, Leon, Juantorena, Zaytsev, Muserski, Lisinac, Grebernikov

0

To wtedy byśmy tracili jeszcze więcej bramek

14

Munir nie gral gorzej niż Suarez od roku, ale kozła ofiarnego trzeba było znaleźć

1

Każdego. A tak na poważnie: Sarri, Setien, Machin i jedno nazwisko jeszcze chciałem ale mi uciekło

0

Zaytsev pod względem zagrywki to absolutne Top3 siatkarzy. Wali tak mocno za każdym razem a bardzo mało psuje.

0

to może być najciekawsza walka o mistrza od lat, wiem, tak się mówi co sezon. Każdy wie, że Barcelona nie ma taktyki; Real bez Ronaldo nie ma snajpera; Pablo Machin może do listopada zrobić drużynę totalną; Atletico ma najmocniejszą kadrę i zapewne kiedyś odpalą; Valencia po przyjściu Guedesa też zacznie grać dobrze. A takie drużyny jak RSSS, Real Betis, Villareal, Athletic, Celta spokojnie mogą im urywać punkty

0

Serbowie przed chwilą to chyba akcje turnieju zrobili z tymi obronami

0

To nie troll ekspercie. Tylko prawda, radzę oglądać mecze Valverde i zobaczysz że nie mamy na nic szsns

2

Przynajmniej nie przegramy więcej

0

Bo na ten moment jest 20 drużyn w LM które by nas wyeliminowały, skoro Leganes by to spokojnie zrobilo

16

A potem zdziwione, że na Camp Nou nie przyjdzie 50tys. Z taką grą to i tak za dużo

17

Odchodzi to co było deska ratunkową dla Valverde- wyniki. I nic tylko się cieszyć, może wkoncu odejdzie i przyjdzie trener z jajami, gdzie nie będziemy grali nudno jak 5 drużyna 4ligi francuskiej

0

A ja się tam w małym stopniu cieszę. Może niektórzy zrozumieją że z Valverde nigdzie nie zajdziemy. Umiesz wyłączyć Messiego z gry- bez problemu pokonasz Barcelonę Valveede

0

Hahahahaha Vakverde odejdź

1

Leganes strzeli i obudzimy się z ręką w nocniku

46

Ten gol był ładniejszy niż bramka roku Salaha

0

No ja nie wiem. Mieliśmy bardzo łatwa pierwszą grupę i tam nazbieraliśmy zwycięstw.

0

Co my robimy w tej finałowej 6?.... No tylko nagły skok formy, albo spadek jej u rywali pozwoli na w miarę równe mecze

0

Nigdy się o tym nie przekonamy

0

Idę o zaklad, że jedynie Alena Może zagra, podkreślam słowo może

0

No wiedziałem, że ten trener postawi na LO bardziej na środkowego obrońcę, niż mlodego. W PK nawet w pierwszej rundzie będzie tak samo. Najwyższy czas się z nim pożegnać

1

Na studiach nic nie jest obowiązkowe

0

Oglądalem wiele meczy całej finałowej 6 w siatkówce, oprócz Brazylii, której tylko jeden mecz z Francją. Jak grają? Jak z formą u nich?

0

Tak, bo mam z tym problem. Runda się skończy, pierwszą, druga, skończy się sezon 2018/2019, 2019/2020 i skończymy z średnia wieku 33 lata, i Mirandą czy Puig ze sprzedażą

0

Vidak, Arthur, Malcom, Lenglet, Rafinha, Munir- 6 piłkarzy
Gomes, Paulinho, Mina, Digne, Paco- 5 piłkarzy
I to jest to słynne redukowanie kadry jakie zapowiedział w tamtym sezonie????

2

Się zdziwisz....

0

Ostatni mecz? Mi chodzi również o cały zeszły i początek tego.

0

Komentarz usunięty

12

Spoko, jest jeszcze Roberto, Vermaelen, Rakitic, Vidak, Pique w kolejce na LO i dalej Miranda

0

Tylko każdy wie, że z Valverde na ławce trenerskiej oni tam spędza 5lat jeszcze, a potem zostaną sorzedami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?