0

Za Konstytucję...

0

Najlepszy atakujący, blokujący, zagrywający ze statystyk, ale już najlepsza 6 chyba oficjele

2

Chyba statystyki, plus oficjele fivb

27

Pato

2

Nasz wychowanek notuje asystę w najtrudniejszej lidze świata

1

Znając Valverde to Messi zacznie na ławce, by w pierwszej rundzie PK grać cały dwumecz

0

No ale zanotował 3 asysty? Zanotował. To w czym problem?

0

W tamtym sezonie w styczniu nic się nie polepszylo

7

Mogła zostać w butach to by była takiego samego wzrostu

1

Trzeba być ślepym by powiedzieć, że tamten sezon był dobry bo była tylko jedna porażka. Messi i ter Stegen tak uratowali cztery litery Valverde, że głowa mała

0

dzisiejszy mecz sponsorowała firma: KonsTytucJa

0

no mało rzetelne źródło. Anderson gra jako atakujący, tylko w klubie Zenicie gra jako przyjmujący

0

Ale to inna pozycja

0

Wg mnie Zaytsev, chłop często ciągnie sam zespół, plus jego zagrywka, ktorej niemal nie psuje

1

Trzyma ich krótko. To jak uspokoił ta grupą młodziaków to miazga

25

Kubiak to jest kapitan chyba idealny. Czasem zachowa się jak buc, ale przez to denerwował rywali.

17

Zostać bohaterem meczu nie wykonując żadnego ataku. Śliwka był dziś fenomenem. Przyjęcie uspokoił, bloki miał, no i ten jego flot...

1

Źle nie, ale mogło być lepiej

0

Wgl nie ma obrony po atakach USA. Zatorski chyba jedna piłkę podbił, najwyższa pora dać Wojtaszka. Obrony nie mamy

0

Jak to w serialach, pojawiają się nowi, niektórzy znikają, ale trzon pozostaje

0

Do 3 sezonu genialny, a potem nie wiesz czy coś dzieje w przeszłości, teraźniejszości, przyszłości

0

Zatorski chyba żadnej piłki nie obronił

0

Z takim przyjęciem niemożliwa jest wygrana

0

Czemu gra ten Szalpuk? Kwolek lub Śliwka na pewno gorsi nie będą

0

Szalpuk musi zejść natychmiast niestety

4

Ale na siatkówce jest genialna atmosfera

0

Skoro USA ma takie problemy z flotem, a Kurkowi narazie mocne zagrywki nie wychodza, to może niech zmieni

1

Straszniejsze mało gramy środkiem od meczu z Francją nawet przy dobrym przyjęciu

4

No i USA ochłonęlo i wrócili do tego co grali przez całe MS

3

Co oni odwalają..... Oby tak dalej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?