FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Bartra to moze i powinna byc podstawowa 11 ale Sevilli czy Valencii, a nie najlepszej drużyny na swiecie
1
wgl co sadzicie o wyborze Lewego na sportowca roku w Polsce? jak dla mnie idiotyzm, awans na Euro wg tych nowych zasad to musi byc obowiazek, a nie sukces, wystarczy zobaczyc jakie ,,potegi sie dostały", typu Walia, Rumunia czy Irlandia.
1
Sorry, ze 3raz o tym pisze, ale jutro o 9 jest powtorka meczu na Eleven i chcialbym go ogladnac na Internecie, czy jest jakas strona gdzie moge go obejrzec?
0
Ale czy na Internecie o 9 rano mogę go gdzies oglądać?
0
Jutro o 9 rano jest powtorka meczu na Eleven, czy na Internecie moge go gdzie ogladnac?
0
mam do Was bardzo wazne pytanie i sprawe jednoczesnie, nie moge ogladnac meczu dzis, ale popatrzylem na program Elevenu i jutro jest o 9 powtorka, czy jest jakas strona gdzie moglbym zobaczyc tam powtorke?
0
Nasi prawie 2 sety bez skutecznego bloku? Az dziwne
0
niech sie lepiej nie odwoluja bo jeszcze za to kare jakas dostana...
1
dzisiaj mamy wspaniała rocznice
0
Ramos to jest najbardziej przereklamowany obronca na swiecie, zagrał w całej karierze 2 bardzo dobre sezony i od tego momenty gra na poziomie Mathieu, czy nawet Bartry
0
Ci co czekają az Bartra odpali beda musilei dluzej czekac niz na eksplozje talentu Munira
0
Ja tam za nim nie przepadam, prowadzi polke za długo, mysli ze juz to robi jak Iniesta czy Messi, a ma tylw strat ze to jest niemożliwe, na poczatku bronily go jeszcze liczby, a teraz chyba od 2 m-cy nawet asysty nie ma
0
Kto komentuje nasz mecz?
0
Mam wrażenie ze jeden z nich zagra jutro od początku :) stawiam na Turana
1
Bartra zakręcony
1
Skoro naszym skoczkom tak slabo tetaz idzie, to może Ronaldo w końcu by siena coś sprzydal i ich nauczyl wyskakiwac w górę...
0
Jak uważacie, tylko tak patrząc obiektywnie, czy Roma ma szanse przejść Real?
2
Guardiola tez nie mial...
5
ciekawe jakby ten mecz wygladal jakby ,,sedziowal" Gonzalo Gonzalo, czy jak ten debil sie nazywa
0
co sie tutaj teraz stało?? o.O
0
hahahahahaha, nawet tam Valbuena ma swoich kibiców
1
Valencia idzie z kontra, nawet chyba mieli przewage, a ten sedzia sam przerywa gre?
1
hahaha 40 sekund i juz
0
No tutaj sie zgodzę, tylko mówię, ze jak juz kogos wybrac pomiędzy Pogba i Verrattim to wolalbym Francuza
0
A Verrattiego doataniemy za darmo? Tez dobro klubu na mnie jest najwazniejsze, a dzieki Pogbie zdobyliśmy kolejne triumfy
1
Będzie, kazdemu sie zdarza, pisze na telefonie
0
Sorry jestem kibicem Barcelony 10 lat i też wiem co mówię, Pogba sam coagnie Juventus, a Verratti ma u sb jednych z najlepszych pilkarzy na świecie, moze to ty jestes slepy, albo po prostu go nie lubisz
0
Redakcjo, powtorze pytanie, kiedy nedzoe jakies podsumowanie roku?
1
Bayern z pierwszego meczu
3
Strzal, warunki fizyczne, drybling, podania prostopadle, i jeszcze coś?