FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz, coś się komuś stało? Jakieś szczegóły?
0
@dorszyk22, jeżdżę codziennie praktycznie. W weekendy głównie stoi. Ostatnio ładowałem miesiąc temu, po dwóch tygodniach zaczęła słabiej odpalać i pojawiły się błędy, że za małe napięcie
0
@13th, dokładnie, lecimy razem z #BuddaZaMurem
0
@July_6_BcN, teraz mu ciepło, bo ładuje się w domu... Jak będzie na zewnątrz to nie wiem kto go przytuli, na pewno nie ja.
0
Ciekawe co Budda dostanie pod choinkę
0
@Fake69, jestem jeszcze do poniedziałku poza Polską, ogarnę jak już wrócę :D
Dlatego też na miejscu rozkręcałem auto i wymieniałem alternator, bo do Polski bym nie dojechał
0
@Fake69, tak jak mówię, na razie bazuję tylko na wartościach z VCDS, a tam podczas pracy auta pokazuje ładowanie w okolicach 14v. Nie wiem na ile program może pokazywać prawidłowo
Zmierzę to wszystko dokładniej jak już będę mieć możliwość. Aku 6 lat, więc ma prawdo zdychać
1
@Gaucho, też biorę to pod uwagę, bo miałem taki tydzień gdzie trzeba było dojechać w jedną i drugą stronę, a żeby to zrobić ładowałem aku w domu, potem na miejscu i tak był ładowany w ciągu tygodnia 10 razy xD
@Pnog37, ten Chat GPT to bardzo mądre urządzenie...
1
@gumaz, w idealnym świecie Ekstraklasa byłaby zlikwidowana, tak samo jak Real Madryt
0
@Pnog37, @maroon, @Gaucho, też to biorę pod uwagę, bo ostatnio wymieniałem alternator, wcześniej paliła się kontrolka ładowania jak poprzedni był spieprzony, teraz nic się nie pali i pod VCDS pokazuje, że ładowanie niby jest. Oby to nie był alternator, bo żeby go wyrzucić trzeba zdejmować przód auta, a przynajmniej mocno go odchylić
0
Akumulator cyklicznie rozładowuje mi się co dwa tygodnie, chyba chce mi powiedzieć, że umiera, prawda?
4
@BorzyKrzys, wystarczy spojrzeć i wiadomo, że należy uważać
0
@PatrykBarca, tak, jeśli Atletico nie wywiezie dziś jednego punktu chociaż to oznacza, że są na słabym poziomie, bo Barcelona w grudniu to nie ta w październiku i to jeszcze bez najlepszego gracza
0
@FcPortoFan1999, w aktualnej formie Barcelony i bez Yamala to żadna weryfikacja.
1
@Sysia11, bynajmniej to nie to samo co przynajmniej. Wiem, że średnio się lubicie z @NeroTFP1, ale może jakieś korepetycje jednak się przydadzą
4
@Kapitan hawk, ja miałem i bez większych problemów, ale ja to po prostu lubię
0
@Rust_Cohle, ja całymi dniami myślę co dalej będzie
0
@Rust_Cohle, a co Ty postanowiłeś na własnych zasadach pożegnać się banem?
0
Gracz RB złamał sobie nogę bez żadnego kontaktu z przeciwnikiem?
3
„Komentarz usunięty przez użytkownika” gwiazda wieczoru
1
@esem91, czyli zdrowy
0
@MesQueUnClub96, a wiesz jak się liczy wiek drzewa?
13
@MesQueUnClub96, nie, masturbacja jest potrzebna
Chyba, że nie możesz się powstrzymać w autobusie czy w pracy (bo masz 28 lat i powinieneś pracować) to wtedy trochę gorzej
2
@mekston, przecież to jakieś kolejne bezjajeczne multi, nie ma tu nawet co rozmyślać
0
@GigiAmoroso, coś jeszcze zauważyłem, ale na razie nie będę Ci o tym pisać
1
@BezglutenowyPedri, kim Ty jesteś?
1
@GigiAmoroso, czasem mam wrażenie, że nowe konta to głównie tutaj o polityce dyskutują
5
@Hosh, musisz mieć niezłe teczki xD
2
@Rastafarnianin, ja bym bardzo chciał wiedzieć co się w Polsce zmieniło kiedy PO doszło do władzy, tak obiektywnie co jest aktualnie lepsze poza tym, że po prostu nie rządzi PiS
2
A Pena? Nic go nie boli?