0

@ProMILs, co to pokrowiec na bagietkę?

1

@PIWOSZ89, tutaj dzisiaj dosyć dużo wycia było xd

0

@LeoMessiiBarcaPepa, jakbym Ci tu wprost odpisał co o Tobie myślę to dostałbym bana, a nie jest mi to szczególnie potrzebne. Nie zamierzam również tracić nerwów i czasu na takie jednostki jak Ty. W internecie możesz napisać wszystko, mulciaku

1

@LeoMessiiBarcaPepa, jesteś chyba zbyt agresywny. Nie chce rozmawiać z takimi ludźmi. Ochłoń

1

@Comentateiro, pomyśl sobie jaki Ty zostawiłeś ślad klimatyczny przez 178 lat swojego życia

2

@Krzysztof1987, mięsko nadrabia. Jak jest delikatne to niebo w gębie

3

@Krzysztof1987, Krzysiu ale ziemniaczki bym wolał

1

@LeoMessiiBarcaPepa, czytanie ze zrozumieniem to trudność

0

@blakkudium, na kadrę jedzie i tak wielu zawodników Barcelony. Potrzebna ta przerwa na reprezentacje

0

@Rust_Cohle, on się nawet nie pojawił na La Rambli, bo zdaje sobie sprawę, że byłby szybki wylot na wakacje z jego charakterem

0

@Pnog37, to oby nie jechał na kadrę i odpoczął w Barcelonie

0

@Rust_Cohle, przecież napisałem „dobry człowieku”

0

@Pnog37, chyba musi mu coś dolegać. Może chcą go zostawić żeby nie jechał na kadrę ;)

3

@wpwelement co Ty mi komentarze usuwasz dobry człowieku, z Warszawy jesteś?

1

Komentarz usunięty

3

@Wojciech123, chyba przegrywacie

0

@HypeR, to już nieaktualne. Trener Romy zwolniony

4

Nie wiem o co mu chodzi, ale u mnie nic nie słychać


https://zapodaj.net/plik-s9ej5VlAyj

0

@Rewolucja123, 2m kebaba w dwie godziny? Jeszcze tak dużo warzyw? Samo zdrowie

0

@Faro, może chciałaby z Ancelottim jakieś cimcirimcim i chce zwrócić na niego uwagę

1

@maciekofcb, może Ci jeszcze urośnie kopyto

1

@Comentateiro, ja pier dziadek

0

@Aragorn33, niezależnie od tego co będzie to Polska powinna patrzeć przede wszystkim na siebie. Na wielu płaszczyznach

0

@FcPortoFan1999, jesteś mistrzem w zadawaniu dziwnych pytań

1

@AFA, jeśli ktoś naprawdę próbuje cokolwiek ujmować Messiemu to trochę za późno. Gra skończona

5

@draxidox, taką głupotę mogłeś udostępnić tylko Ty

5

@Schoogs, Wisła i Cracovia, nawet stadiony mają blisko siebie żeby móc być obok

1

@mekston, a no Messi zazwyczaj jeśli skądś odpada to dlatego, że koledzy nie dowieźli. Rzadko kiedy się zdarza, że on nie jest wyróżniający się na tle swoich kolegów w przegranych meczach. Pojedyncze przypadki pewnie

1

@MesQueUnClub_87, czułeś cierpienie na La Rambli i noc niespokojna

1

@MesQueUnClub_87, jak Ci się spało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?