0

@Zoker, a nic, tak tylko luźno o tym napisałem, bez nerwów proszę

0

@Zoker, gdybyś usłyszał chociażby opowieści z miejsc gdzie przygotowują mięso to też byś tak napisał

6

@mordini123, to wielkie gratulacje dla tego człowieka i dla tych, którzy pomogli

0

@marcin62, te pieniądze to na jakiś cel czy ludzie mu tyle kasy wpłacili?

0

@MesQueUnClub96, boli mnie to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i nie odniosłeś się do tego co napisałem

4

@MesQueUnClub96, a jak Ty się odnosisz do tego postu wplątując w to jakiegoś drwala, o którym nie było mowy?

1

@ArcziArtt, taktyczny komentarz do obserwowania odpowiedzi ekspertów z kategorii "gaming"

0

@MysticCat, nie mam dużych wymagań

29

@BorzyKrzys, gówno szuka, bo widać, że gra w coś

8

@MysticCat, ja nie pracuje i jestem na zasiłku, a i tak brakuje mi czasu na realizację samego siebie

46

@BorzyKrzys, może i pracował po 16 godzin dziennie i przepracował w wieku 40 lat tyle co statystyczny Polak przez całe życie, ale miał też zawał

1

@Rastafarnianin, przyniosę krzesła

2

@PatrychoO, gapiłeś mu się na dupe?

5

@MOLESTA, pytałem Cię wczoraj o coś, kiedy mi odpiszesz?

2

@arasz1819, oby wszystko się dobrze skończyło

1

@Popitek12, nawet wśród kobiet nie znajdziesz kogoś kto charakterem odpowiadałby Cristiano Ronaldo siuuu

0

@Mixtape, myślę, że powinieneś usunąć tę wiadomość

3

Auto nadal zepsute, dziesięć razy w tym tygodniu ładowałem akumulator, a nawet nie ma z kim umówić się na naprawę, bo chłopaki z warsztatu na wakacjach

0

@Rust_Cohle, doświadczenie zaprocentowało w Twojej wypowiedzi :)

1

@Criss18Barca, ja bym szukał jakiegoś używanego iPhone z w miarę dobrą baterią, ale nie wiem co poleci reszta ekspertów

2

@TheNekro94, alternator nowy

0

@Rust_Cohle, ja już sam nie wiem Mariusz

4

Bardzo Ci dziękuję @MOLESTA, do krzyków pierwszy, ale jak przyszło odpowiedzieć to już Cię nie ma

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15018233#comment-15018241

1

Podobno na kolejnej gali ma wystąpić 178 letni @Comentateiro i wiadomo, że młody, ale konkretnego wieku nie znamy @MesQueUnClub96

@Comentateiro, ma nawet podobny kolor skóry do Tysona

0

@kanver_, jak to obliczyłeś?

3

@FcPortoFan1999, @macio_944, dziękuję, tak właśnie myślałem, że ten wynik jest niesprawiedliwy. Niestety nie miałem okazji obejrzeć tego widowiska

0

Polska była lepsza w starciu z Portugalią?

6

@norbi77, niech śpi słodko Aniołek

3

@JoeBlack, sam na nich głosowałem, bo brzydziłem się głosować w życiu na PiS i PO. Nigdy więcej nie oddam na nich glosu. W sumie to nie wiem na kogo mógłbym oddać w przyszłych wyborach głos. Niezła patologia w polityce

0

@zuang1995, tak jak mówię - sytuacja była taka, że na prawym było więcej miejsca jak na lewym, a wiele aut z niego nie korzystało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?