0

@Faro, na pewno będzie im ciężko, zwłaszcza jeśli na ten moment są najlepiej prowadzonym klubem w Hiszpanii jeśli chodzi o finanse. Real Madryt to mendy, hieny, oszołomy, ale pieniądze będą mieć

0

@BorzyKrzys, do takiej ambasady to z przyjemnością

0

@FcPortoFan1999, na pewno miała, ale czy dalej ma to nie wiem skąd to wiesz

1

@Popitek12, a z Dębicy i okolic?

7

@vangoor, ssij?

To by do nich pasowało

1

@PatrychoO, wspaniała gra, warta każdych pieniędzy

0

@Encore, ja pieprzę, ja myślałem, że Ty masz na myśli naprawdę jakiegoś sportowca, a nie typa który zabłysnął z lania się po ryju na gołe pięści

0

@Encore, aha, czyli od tego tworu co się nawalają po ryjach na gołe pięści?

2

@Encore, walki na gołe pięści to jakiś sport nowy?

1

@Sysia11, dobra rozrywaj się, przecież nikt Ci nie broni, ale z Ciebie agresorka

@Luciano99, lubisz agresywne kobiety?

0

@sevs, może zależało mu żeby dołączyć tamtego pierwszego pod prysznicem, kto wie

6

@Encore, nie zmarnowany, sam się zmarnował swoją głupotą

0

@Sysia11, to jak bardzo interesujesz się tymi postaciami + jeszcze to oglądasz idealnie mi do Ciebie pasuje Sysia

0

@Sysia11, dużo o tych ludziach wiesz, gratuluję

@Encore, może jak lubisz ten sport to oglądaj sportowców, a nie tych patusów

0

@bartekvisca , dobrze karmisz, głodny nie chodzi

O ile już chodzi

5

@PatrykBarca, ambasadzie wystarczy, że ktoś jest Argentyńczykiem. Oni nie są żadnym wyznacznikiem, to są ludzie z klapkami na oczach

Jeśli chodzi o Alvareza to jak Atletico nadal zamierza tak grać to chłop szybko pożałuje transferu, a oni za niego kupę siana zapłacili

0

@FcPortoFan1999, Ty nie lubisz kiedy zespoły strzelają bramki Oskar, Ty wolisz jak oni się kopią po czołach

0

@FcPortoFan1999, to chyba za dużo bramek dla Ciebie o co najmniej sześć, prawda? Nie podobało Ci się za bardzo?

5

@NeroTFP1, moim zdaniem wielu ludzi nie ma szacunku do ludzi pracujących w sklepach, nie mówię, że należy ich całować po stopach, ale w wielu sytuacjach szacunek do nich gdzieś ucieka

Jeśli chodzi o te normy to nie byłbym zaskoczony gdyby świadomie się tak zachowała. Druga sprawa, że nie da się 8h pracować w ciszy i spokoju. Nikt z nas nie jest robotem

0

@TheNekro94, no to chyba sytuacja wygląda nieco inaczej jeśli człowiek czekający w kasie lub proszący o pomoc przy samoobsługowych o coś poprosi, a inaczej jeśli pisze o jakimś opieprzaniu xD

Wciąż będę się upierał, że żaden z nas korzystających z tego typu usług nie jest od tego żeby rozliczać innych z ich pracy. Nie my im płacimy, jedyne co możemy zrobić to wystawić opinię wychodząc z tego miejsca

2

@TheNekro94, kasowała, wykonywała swoje obowiązki. Wciąż nie Ty jesteś od rozliczania czy ona może się do kogoś odezwać czy nie :D

Gdyby mi ktoś w robocie przyszedł i powiedział, że mam wykonywać swoją robotę inaczej to bym go zapytał czy aby na pewno nie jest jeb****. Każdemu z nas zdarza się czasem irytować gdzieś w sklepie, bo coś nie działa tak jak powinno, ale opieprzanie pracowników w sklepie oznacza słabość klienta i przy okazję pokazuje również jego brak wychowania.

12

@TheNekro94, „ona jest w pracy, a nie na plotkach”, mam nadzieję, że Ciebie też ktoś tak rozlicza z każdej minuty pracy

@Trojanek23, nie było kas samoobsługowych? Oszczędziłbyś innym kontaktu ze soba, a przy okazji samemu sobie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos, bardzo dobrze, za to jej darcie na korcie każdy mecz powinna przegrywać

2

@tristan87, przerażają swoją inteligencją. Banda oszołomów

0

@NeroTFP1, sama ambasada zrobiła połowę z tego więc możliwe

1

@vangoor, @jowita może zmienić imię, ale resztę ciężko będzie jej tak łatwo ukryć

15

@Faro, nie mam fify

1

@Faro, u mnie wszystko git

6

@Luciano99, wow jaki opalony, jak @Kessie

Zawsze jak go oznaczam to sprawdzam czy przypadkiem nie jest na wakacjach, do tego doprowadził ten złodziej i oszust

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?