2

@clyde, do tej pory nie zrozumiałem jak ludzie potem mogą ze soba żyć jakby nigdy nic. Kłamstwo ma krótkie nogi i jak ludzie ze sobą żyją blisko to prędzej czy później zdrada wyjdzie. Oszukiwanie i szukanie wrażeń w momencie kiedy ma się już dziecko i „rodzinę” to jeszcze wyższy poziom patologii

3

@FcPortoFan1999, nieważne z jakiego powodu się klika, ważne żeby się klikało

5

@Arden, odlot Mateusza niestety

8

@damianex10, Hola Amigo to ja prezes Laporta, skubany szybko się uczy

0

@kamiVeB, znając życie coś musiało być z nim nie tak, może jakieś wulgaryzmy czy coś. @wpwelement nie usuwa nigdy niczego bez powodu

1

@mekston, Djoković skończy kariere to sam będzie kibicował Alcarazowi i będzie was prosił żeby go oznaczać

0

@mekston, on go uwielbia tylko nie chce się przyznać

2

@draxidox, do czego Ty się przygotowujesz?

Może @draxidox to syn albo wnuk @Comentateiro

0

@mekston, zapomniałeś oznaczyć jednego fana @MesQueUnClub96, ja Ci pomogę

0

@malicinho, nie wiem, nie umiem odpowiedzieć. Może rzeczywiście zdecydowanie mniej miejsc jest względem zapotrzebowania :/

2

@malicinho, kiedyś na blablacarze wiozłem właśnie takiego co całe życie mieszka praktycznie w Kanadzie, ale wrócił na studia do Polski, bo się zdecydowanie bardziej opłaca. Po studiach z powrotem do Kanady

0

@Comentateiro, jesteś tego idealnym przykładem dziadku

5

@Rust_Cohle, wszystko w plecy więc i tak żadna różnica

6

@Arden, idealne w podróży

0

@Arden, to trzeba było się tam odezwać

1

@partymaker, tego nie wiesz, o wielu piłkarzach z gorszych lig mówili, że są niesamowici i warto za nich zapłacić grubą kasę, a jak to się wiele razy kończyło to wszyscy wiemy

@KochamInieste, a no czas pokaże, jeśli będzie prezentował wysoki poziom to na pewno długo tam nie zabawi

1

@KochamInieste, jak ktoś wyda kupę kasy na kogoś z Portugalii to żeby się nie skończyło jak z Felixem czy Nunezem

0

@Arden, mnie ogólnie średnio obchodzi Messi, bo poza MŚ, CA nie interesuję się jego karierą po odejściu z Barcelony. Ponadto Leo nie robi z siebie męczennika, który chce tylko grać w piłkę, a ten z siódemką na plecach w Realu wiecznie tak powtarza, a większość sytuacji negatywnych na boisku i na trybunach prowokuje on sam. Widzisz różnicę?

0

@Ojciec5tkidzieci, heh może nie tylko dobrze gotuje

0

@Arden, o to, że walisz do niego tekstem "grałeś ty kiedyś w piłkę?" XD

0

@Arden, Ty jak grałeś to też tak mówiłeś do innych? Vinicius się chwali LM, a wy u siebie czym? Pucharem Burmistrza?

0

@dzefrej234, zaj**ista odpowiedź, dzięki

1

@draxidox, 39 lat i on z matką mieszka xD no to już dużo mówi o typie

0

@dzefrej234, Lewy młodszy nie będzie, kogo byś ściągnął biorąc pod uwagę stan finansów Barcelony?

6

@draxidox, który miał tu pierwszeństwo?

2

@Toretto, raz w tygodniu jeszcze ujdzie, inaczej codziennie to byłaby katorga i ta robota musiałaby się bardzo opłacać :D

3

@Azi, jak ktoś ze wsi to mu jest zawsze miło

0

@Toretto, to ile Tobie zajmuje dojazd do roboty jak masz 80km, a w samym Krakowie stoisz godzinę?

Tracisz na dojazdy dziennie 4-5h?

0

@pt9, @tbas, @Toretto, i to tak w jedną i drugą stronę?

1

@MesQueUnClub_87, skuteczności strzałów również

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?