FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Garcia to jest jakaś pomyłka w ten Barcelonie. Gdzie mu do Kounde czy Araujo
0
Przecież oni nie potrafią uderzyć na bramkę, co za absurd
0
Eric Garcia najlepszy obrońca Barcelony
0
@obora69, nie ma co dyskutować. Obaj znamy się jak świnie na gwiazdach :) Ogólnie jak kolano po naprawie? Wszystko dobrze funkcjonuje?
0
@obora69, no to chyba nie miałeś szytej łąkotki, ale usuwaną. Podczas szycia nie można stawać na nogę przez minimum 2 tygodnie, a cała noga jest w ortezie, musi być wyprostowana. Chyba, ze każdy lekarz ma swój sposób
1
@AmigoBlancos, Bartomeu to wysłannik Pereza :P
1
@okiemtypera_lucaxx95, to zamów dwa razy to samo, będziesz miał na jutro :D
1
@Cvzx, przecież ja odpisałem dla żartów również :P
7
@Cvzx, no to za dwa lata ekipa Xaviego odda ze dwa celne strzały może
0
@Cotutajsiedzieje, gapisz mi się na komentarze? Serio aż tak Ci się nudzi? :D
1
@Survier, ciekawa opinia
2
@Przemek2323, szkoda, ze nie ma konkretów co do tych zarobków
2
@FC1899Barca, nic nowego. Ostatnio miałem okazje trochę przebywać w szpitalu to nawet na maseczki już mają wywalone. Śmiech na sali z tym wszystkim. Rok temu o tej porze roku mieliśmy wielki szał i zastraszanie, a teraz?
0
@FC1899Barca, leśny dziadek dobrze się bawi w farmerskiej lidze i nagle jakieś wielkie zamieszanie. Niech tak pogra w Premier League to może w końcu coś udowodni. Na ten moment średni piłkarz, który grał głównie w ligach ogórkowych.
2
Beznadziejne jest to, ze w sklepach medycznych przy szpitalach sprzedają średniej jakości sprzęt, który pacjent i tak musi kupić żeby w ogóle wyjść ze szpitala. Nawet na chorych żerują
0
@obora69, a miałeś orteze?
0
@Joe_Barbaro, ja cała noc, bo mnie noga spać nie daje po zabiegu
0
@obora69 i po dwóch tygodniach już było okej?
6
@Janas11224, a biurko już masz? Mamy od biurek specjalistę
0
Dobry wieczór, miał ktoś kiedyś szytą łąkotkę z was w kolanie? Jak długo zajął wam powrót do zdrowia po wszystkim?
1
@Marcelinho99, tu nawet nie ma o czym dyskutować. Jeśli z takimi zawodnikami nie da się wyjść z grupy to ja nie wiem czego Xavi oczekuje :)
0
@Zoker, klepią ich tam po plecach od 7 lat, udając, ze nic się nie stało, a kolejny sezon będzie już na pewno lepszy :)
0
@Zoker, wspierali Ci, którym płaca za kibicowanie?
0
@Rust_Cohle, liczę na Ciebie
2
Dzień dobry, co z tym awansem? Będzie coś jeszcze z tego?
2
Zaraz się zaczną znowu gadki, ze wyciągną wnioski i następnym razem już będzie na pewno lepiej
0
@kamiVeB, mhm, Inter jak to Inter, ale to oni będą pewnie w fazie pucharowej, a nie Barcelona
1
Komentarz usunięty
0
@bartas97, o Juve to szkoda gadać, bo to co się tam dzieje jest nie do wyjaśnienia słowami
2
@AmigoBlancos, a no, jak już Real przegrywa to musi mieć wywalone